Ortaokulda öğretmen yazılan kağıdın fotoğrafını çekti

BAYGezer

Decapat
Daha fazla  
Hocam 8.sınıfım okulumda birinciyim. LGS'den büyük ümitlerim var. Bugün 6. derste Türkçe sınavı olduk. Nöbetçi hoca sırama geldı sıramda da önceki derste yazdığım (kopya amacım yoktu yanımdaki arkadaşla sınavla ilgili konuşuyorduk, hoca izin vermedi biz de yazarak işte şu konuyu biliyorsun mu diye şeyler yazdık sıraya) yazıları gördü. Fotoğrafı çekti sınavı yapan öğretmene gösterdi. Öğretmen güldü yarın konuşuruz dedi. Sizce ne olabilir veya haklı çıkabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 8.sınıfım okulumda birinciyim. LGS'den büyük ümitlerim var. Bugün 6. derste Türkçe sınavı olduk. Nöbetçi hoca sırama geldı sıramda da önceki derste yazdığım (kopya amacım yoktu yanımdaki arkadaşla sınavla ilgili konuşuyorduk, hoca izin vermedi biz de yazarak işte şu konuyu biliyorsun mu diye şeyler yazdık sıraya) yazıları gördü. Fotoğrafı çekti sınavı yapan öğretmene gösterdi. Öğretmen güldü yarın konuşuruz dedi. Sizce ne olabilir veya haklı çıkabilir miyim?

Hocan seni haksız buluyorsa tutanak veya çok küçük bir ihtimal disiplin yersin
Hocan seni sınav esnasında yakaladıysa sınav tekrarlanır ama bazı hocalar diret sıfır veriyor, o da senin Türkçe hocana bağlı.

Haklı çıkmazsın, çünkü hiçbir şey olmayacak.

Hocan seni haksız buluyorsa tutanak veya çok küçük bir ihtimal disiplin yersin.
Hocan seni sınav esnasında yakaldıysa sınav tekrarlanır ama bazı hocalar direk 0 verio o oda senin Türkçe hocana bağlı.

Hocam kopya çekerken yakalanmadım hoca sırada yazılan konu başlıklarını gördü ayrıca sınavı beden eğitimi hocası yapmadı sadece başımızda durdu.(yazdığım şeyler metin türleri örneklendirme tezat) kusura bakmayın biraz geç cevap verdim

Hocam merak ettiğimden soruyorum, denemelerde kaç puan yapıyorsunuz? Yarın olunca sizin konu da aydınlığa kavuşur.

Geri
Yukarı