Otobüsten inileceği zaman ne yapılmalı?

swynZz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
9400 gt i5 4460 8 gb ram 240gb ssd gigabyte h81m s2v anakart
14 yaşındayım. Tek başıma hiç binmedim. Birileriyle küçükken çok az bindim.
İneceğim zaman ne yapmalıyım tam olarak?

Dolmuşta şöyle deyin: "Müsait yerde inebilir miyim?"

Otobüste ise kırmızı butonlar var direklerde. Otobüsün her yerinde var, ineceğiniz duraktan önce ona basın. Sonra da inin :D

Dolmuşta şöyle deyin: "müsait yerde inebilir miyim?"

Otobüste kırmızı butonlar var direklerde. Otobüsün her yerinde var, ineceğiniz duraktan önce ona basın. Sonra da inin :D

Hocam şimdi ki yeni taşındım evime annemle hastaneye gideceğim hemşire dönüşte otobüsle geleyeceğim ayak parmagımı burktum belki alçıyada alınır kısa keseyim durakları pek bilmiyorum kaybolurum o yüzden bildiğim yolda inmemin yolu var mı durak harici.

@swynZz Otobüs şoföründen rica edebilirsiniz ama belediye otobüslerinde öyle istediğiniz yerde inemiyorsunuz. Duraklarda inmeniz gerek.

İstediğiniz yerde ancak dolmuşlarda inersiniz. Veya taksiye binebilirsiniz.

@swynZz otobüs şoföründen rica edebilirsiniz ama belediye otobüslerinde öyle istediğiniz yerde inemiyorsunuz. Duraklarda inmeniz gerek.

İstediğiniz yerde ancak dolmuşlarda inersiniz. Veya taksiye binebilirsiniz.

Peki hocam demek ki durak harici bir yerden inemem sağ olun.

Eğer şoföre yağının sorunlu oldugunu belirterek rica edersen bence müsamaha gösterebilir. Ha ön kapılardan inmek yasak. Haberin olsun.

Hocam şimdi ki yeni taşındım evime annemle hastaneye gideceğim hemşire dönüşte otobüsle geleyeceğim ayak parmagımı burktum belki alçıyada alınır kısa keseyim durakları pek bilmiyorum kaybolurum o yüzden bildiğim yolda inmemin yolu var mı durak harici.
Moovit diye bir uygulama var o uygulamayı kullanarak haritadan gitmek istediğin yeri işaretleyip en uygun otobüsleri görebilirsin.Ayrıca inmen gereken durakta sana haber veriyor ve anlık konumunu ve durakları haritadan görebiliyorsun.Durakta indin ama gideceğin yer durağa biraz uzaksa bile gideceğin yere kadar sana yol gösteriyor.Kullanmayı öğrenirsen Türkiye'nin neresinde olursan ol kaybolmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı