Otomatik onarım hatası

mtalhabal

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu otomatik onarım hatasından bıktım. Daha önce Windows 10 kullanıyordum onda da 2-3 ayda bir otomatik onarım yüzüne format atıyordum Windows 7'ye geçtim yine aynı sorun 1 ay kullanıyorum sonra otomatik onarım hatası şimdi Win 8.1 industry Pro'ya geçtim 1 ay kullandım yine aynı sorun her şeyi denedim işe yaramadı ben her ay PC'ye format mı atacağım bunun kökten bir çözümü yok mu dur?

Ben bu otomatik onarım hatasından bıktım. Daha önce Windows 10 kullanıyordum onda da 2-3 ayda bir otomatik onarım yüzüne format atıyordum Windows 7'ye geçtim yine aynı sorun 1 ay kullanıyorum sonra otomatik onarım hatası şimdi Win 8.1 industry Pro'ya geçtim 1 ay kullandım yine aynı sorun her şeyi denedim işe yaramadı ben her ay PC'ye format mı atacağım bunun kökten bir çözümü yok mu dur?
Disk olarak ne kullanıyorsunuz HDD mi SSD mi? Ben disk kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Format atarak geçmiyorsa bu sorun.

Disk olarak ne kullanıyorsunuz HDD mi SSD mi? Ben disk kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Format atarak geçmiyorsa bu sorun.
HDD kullanıyorum format atınca geçiyor ama 1 ay sonra gene aynı sorunla karşılaşıyorum

Hata kodunu yollar mısın?
Hata kodu almıyorum otomatik onarım hazırlanıyor diyor bir seçenek belirleyin kısmına geliyor oradan da ne yaparsam yapayım düzelmiyor.

HDD kullanıyorum format atınca geçiyor ama 1 ay sonra gene aynı sorunla karşılaşıyorum.

Hata kodu almıyorum otomatik onarım hazırlanıyor diyor bir seçenek belirleyin kısmına geliyor oradan da ne yaparsam yapayım düzelmiyor.

Tanıdıklarınızın birisinden geçici olarak disk alabilir misiniz? Diskten kaynaklı olmadığından emin olalım ona göre başka çözüm yollarını araştıracağım.

Tanıdıklarınızın birisinden geçici olarak disk alabilir misiniz? Diskten kaynaklı olmadığından emin olalım ona göre başka çözüm yollarını araştıracağım.

Bu arada, bazen depolamayı bilgisayar görmemezlik yapıyor mu?

Şu an PC'yi açamıyorum.

Sebebini söyleyebilir misiniz? Yani bilgisayardan kaynaklı bir sorundan dolayı mı?

Otomatik onarımdan çıkamadığı için masaüstüne geçemiyorum.
Depolamayı görmemezlik yapmıyor.
Başka sebep arama derim. Sorunun kaynağı belli. Benim başıma da HP Laptopta geliyordu HDD olduğu için. SSD'ye geçince sorunum çözüldü. HDD iken sürekli mavi ekran yiyordum durduk yere. SSD'de hiç olmadı.
Edit: HDD'yi dinleme imkanın varsa kafa vurma sesi geliyor mu onu kontrol eder misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı