Otomatik onarım hatası

mtalhabal

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu otomatik onarım hatasından bıktım. Daha önce Windows 10 kullanıyordum onda da 2-3 ayda bir otomatik onarım yüzüne format atıyordum Windows 7'ye geçtim yine aynı sorun 1 ay kullanıyorum sonra otomatik onarım hatası şimdi Win 8.1 industry Pro'ya geçtim 1 ay kullandım yine aynı sorun her şeyi denedim işe yaramadı ben her ay PC'ye format mı atacağım bunun kökten bir çözümü yok mu dur?

Otomatik onarımdan çıkamadığı için masaüstüne geçemiyorum.
Depolamayı görmemezlik yapmıyor.

Verilerinizi garantiye almak için şu videoyu yapabilir misin, verileri güvenceye aldıktan sonra şu videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Verilerinizi garantiye almak için şu videoyu yapabilir misin, verileri güvenceye aldıktan sonra şu videoyu izleyin.

Güvenli modda başlatıyorum videodaki gibi seçenekler gelmiyor

Geri
Yukarı