Çözüldü Otomatik onarıma hazırlanıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
İyi günler herkese, dün bilgisayarı açık bırakmıştım. Sonradan döndüğümde bilgisayar kapanmış açtığım da ise otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyordu. Sonra işte kişisel tanımlama yapılıyor tarzı bir şey yazdı ve mavi kısım açıldı sorun gider vesaire yazan yer. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ( HDD'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.)

İyi günler herkese, dün bilgisayarı açık bırakmıştım. Sonradan döndüğümde bilgisayar kapanmış açtığım da ise otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyordu. Sonra işte kişisel tanımlama yapılıyor tarzı bir şey yazdı ve mavi kısım açıldı sorun gider vesaire yazan yer. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ( HDD'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.)

Selamlar.
otomatik onarıma hazırlanıyor hatası
Aynı sorun bende de var fakat bendeki Windows SSD üzerine kurulu.

Çözebildiniz mi? Son durumu yazabilir misiniz acaba.

Dostum direkt yeni SSD aldım anca çözüldü ama BIOS a girebiliyorsan format atmayı dene derim.
SSD içerisinde ki herşeyi depoladım fakat yazdığım bi kitap vardı masaüstünde onu almamıştım sabaha yazmaya devam ederim diye. o yüzden format son çare olarak bakmak istiyorum.
hata ayıklama ile bi çözüme ulaşabilir miyim acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı