Outlast 2 ya da Ghost Warrior Contracts indirimde alınır mı?

Lumanji7

Femtopat
Daha fazla  
Outlast %85 indirimle 2.24$ ve Sniper Ghost Warrior ya da Ghost Warrior Contracts serisi alınır mı?

Screenshot_20240430_205610_Steam.jpg

Screenshot_20240430_205556_Steam.jpg

Screenshot_20240430_210137_Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunları daha ucuza da bulabilirsin ama illa Steam'den alacağım diyorsan ben ne kadar Outlast 2 sevsem de Ghost Warrior serisini almanı daha çok isterim. Korku seviyorum diyorsan bence Outlast almalısın.
Yanlış anlatmışım üzgünüm Ghost Warrior almalı mıyım ve hangisini almalıyım Contractsını mı?

Outlast fiyatına değer mi?

Ve nereden ucuza bulabilirim AAA oyun da almak istiyorum? Henüz yeni başladım oyun toplamaya da.😕

Yanlış anlatmışım üzgünüm Ghost Warrior alınır mı? Ve hangisini almalıyım Contractsını mı?

Outlast fiyatına değer mi?

Ve nereden ucuza bulabilirim AAA oyun da almak istiyorum? Henüz yeni başladım oyun toplamaya da.😕

eTail, Eneba, Kinguin, Voidu gibi yerlerden ucuza yakalayabilirsin AAA oyunları arada. Tek tek alacaksan Outlast 2 al. Seri olarak alacaksan Ghost Warrior al. Her oyunu iyi değil çünkü. Dediğim gibi tek bir şey düşünüyorsan Outlast 2 alabilirsin.

Ghost Warrior 2 almanızı önermem. Bende var babamla oynadık oynadığımız en boş oyundu. Nişangah bile yok oyunda öyle diyeyim.

Oyunda tabanca da var. Tabanca da nişangah olmadan sağtık harici alamıyorsun 3. oyunda eklediklerine göre bence sorun bende değil.

Simülasyon vari bir oyundu ilk çıktığı yıllarda. Tabii yeni yeni bu tip oyunlara başlayanların işini kolaylaştırmak için koyuldu o cross. Sorun sizde demedim. Haklısınız zaten. Oynanışı gerçekçi kılma adına bir olaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı