Outlast "Dışarıdaki Peder Martini bul" görevi nasıl yapılır?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Outlast oynuyordum ve bu bölümde kaldım. Nereden devam edebileceğimi bilmiyorum.

outlastr.PNG

Böyle bir yerde kaldım ve devam edemedim.

Dışarı çıktıktan sonra bir kulübede anahtar buldun mu ? Bulduysan gez etrafta bir kapı daha olucak kulübe gibi orayı aç yukarı çık sonra ordan devam et.

Dışarı çıktıktan sonra bir kulübede anahtar buldun mu ? Bulduysan gez etrafta bir kapı daha olucak kulübe gibi orayı aç yukarı çık sonra ordan devam et.
Bir tane anahtar buldum diye hatırlıyorum. Şimdi bir bakayım ama yukarıdan aşşağı iniş yok diye hatırlıyorum.

Herhangi bir speedrun videosu açıp adamın yaptıklarını yapın.
Bir yere girdim ve "Kadınlar koğuşundaki peder martini bul" görevini verdi. Herhalde görevi başarıyla tamamladım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bir tane anahtar buldum diye hatırlıyorum. Şimdi bir bakayım ama yukarıdan aşağı iniş yok diye hatırlıyorum.

Bir yere girdim ve "kadınlar koğuşundaki peder Mart'ini bul" görevini verdi. Herhalde görevi başarıyla tamamladım. Teşekkürler.

Oyununun bitimine çok az kalmış hocam iyi korkmalar şimdiden 😄

Şimdide "peder martine erişmek için üst kata eriş" diyor. Doğru ilerliyorum değil mi hocam? İyi dilekleriniz için teşekkürler. Sağsalim bitiririm inşallah oyunu.
Evet doğru yine anahtar bulman lazım diye hatırlıyorum. Tüm oyun anahtar peşinde koşuyoruz yeminle.

Geri
Yukarı