Outlast: Whistleblower'ın yeni videosu geldi!

ziH0J3o.jpg

Son zamanların en başarılı korku oyunlarından biri olan Outlast'in yeni DLC'si Whistleblower için yeni bir video yayınlandı.Videodaki şiddet ve kan seviyesi üst düzeye ulaşmış halde.

Oyun 4 Mayıs'ta PS4'e, 7 Mayıs'ta ise PC'ye çıkacak. Oyunu şimdiden 8.99 dolara satın alabilirsiniz.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
NOT:Video rahatsız edici bir biçimde kan ve şiddet görüntüleri içerir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak : Outlast: Whistleblower'ın yeni videosu geldi! (Video) - Outlast - Merlin'in Kazanı

Kendi yorumum: Outlast'ı her ne kadar oynanış videolarını izlesem ve hatta sonunu bilsem bile bu yaz en çok oynamak istediğim bir oyun. Saat akşam 2 gibi ya balkon yada en karanlık odada bu oyunu oynamak çok istiyorum. :) Ama gerçekten videolarını izlerken bile insanın ürktüğü noktalar oluyor. Ve gerçekten gerilim noktalarını çok iyi yapmışlar. Aslına bakarsanız oyun baştan aşağı bir gerilim ve bu gergin hava ile birlikte korktuğunuz noktalar oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela bu videoda siz sadece ani olan olayları görüyorsunuz. Bu mu korkutacak diyebilirsiniz. Ama oyunu oynarken dediğim gibi gerildiniz nokta çok oluyor. Ve bu gibi durumlarda gergin hava ile karışıp korkutuyor.

Oğuz Sasi bu oyunu ...'mla gülerek bitirdim demişti. En korkunç oyun değil bence. Sürekli saklan, kaç, kamera, saklan, kaç, kamera şeklinde devam ediyor.

Oğuz Sasi'den adam akıllı bir video beklemek, saçmalıktır bana bakarsan. Nedendir bir türlü sevmiyorum adamı.

Oğuz Sasi'den adam akıllı bir video beklemek, saçmalıktır bana bakarsan. Nedendir bir türlü sevmiyorum adamı.
Adam akıllı derken? Türkiye'nin en büyük oyun sitesini kurdu daha ne olsun? :) Tarzı bu, ne yaptığını kendi de biliyor. Bu işlerin sadece şakadan ibaret olduğunu da. Ben severek takip ediyorum kendisini. Bu arada Outlast almak isteyenler kaçırmasın bu fırsatı. 5$.

The Humble Store: Great games. Fantastic prices. Support charity.

Oğuz Sasi kim bilmiyorum, açıkçası merakta etmiyorum oyun hakkında söylediğinden sonra... Olaya öyle bakarsak, yarış oyunu da yarış oyunu değil benim için, savaş oyunu da savaş oyunu değil, 10 saniye soluklanıyorsun, yediğin mermilere ne oluyorsa artık iyileşiyorsun... Bu böyle gider.

Amaç korkmak ise bu oyunun rakibi yok bana göre, yoksa öbür türlü yazın gün ışığında çıkarım balkona gelene geçene baka baka oynarım. Ne korkarım ne bir şey... Diğer tabirle k*çımla bitiririm. Bir insan oyundan zevk almak için oynar, k*çıyla ile bitirmek için değil...

Ha dese ki ben gerçekten korkmadım, beğenmedim. Ona kimse bir şey diyemez. K*çıyla gülerek oynayacak noktaya geldiyse afedersin ama sen neyin kafasını yaşıyorsun diye sorar insan.

Son düzenleme:
Ha dese ki ben gerçekten korkmadım, beğenmedim. Ona kimse bir şey diyemez. K*çıyla gülerek oynayacak noktaya geldiyse afedersin ama sen neyin kafasını yaşıyorsun diye sorar insan.

K*çı ile bitirdim demesi zaten oyunu takmamasından değil korkunç gelmemesinden söylediği bir laf.

Neyse konu Oğuz Sasi savunma ve karşı çıkmaya dönmesin. Sonuç olarak oyuna büyük bir DLC geldi. :)

K*çı ile bitirdim demesi zaten oyunu takmamasından değil korkunç gelmemesinden söylediği bir laf.

Hayır. Birisi k*çımla bitirdim diye bir cümle kuruyorsa aşağılayıcı bir yaklaşımla yaklaşıyordur. Zaten bu dediğin kişiden başka bu oyuna böyle bir yorumla yaklaşan görmedim.

Ve dediğim gibi, nasıl oynadığına bağlı. Zaten insan bir şeye kendini vermedikten sonra hiçbir şeyin tadına varamaz. Attığım videoya bakarsan oyuncular oyun ile bütünleşiyorlar. Ona göre ortam hazırlanıyor. Yoksa sen en kral korku filmini getir izle, de içinden bu izlediklerinin bir de kamera arkası var de, sahneyi düşün kendin bir zihin sarayını oluştur, bak bakayım korkuyor musun? ;)

Adamın söylediği yorum küçümsemeden başka bir şey değil. Ve çoğu insan kendi alanında çok iyi bir oyun olduğunu söylüyor. Bu forumda da, başka forum ve sitelerde de, Youtube kanallarında ve bizzat ben de aynı şeyi düşünüyorum. Kendi alanında bana göre rakibi yok şu an...

Açıkcası ben oyundan PewDiePie ile zevk aldım, hiç oynamadım ama kanalını takip ediyorum gerçekten çok hoşuma gidiyor videoları. WhistleBlower'ı izlerken gerçekten midem bulandı ve başım döndü, özellikle o "damat" sahnelerinde. Haliyle o adamdan kaçarken insan baya ürküyor, özellikle olur olmadık yerlerden çıkınca. Bence başarılı bir oyun olmuş, hem kendisi hemde DLC'si.

Adam akıllı derken? Türkiye'nin en büyük oyun sitesini kurdu daha ne olsun? :) Tarzı bu, ne yaptığını kendi de biliyor. Bu işlerin sadece şakadan ibaret olduğunu da. Ben severek takip ediyorum kendisini. Bu arada Outlast almak isteyenler kaçırmasın bu fırsatı. 5$.

The Humble Store: Great games. Fantastic prices. Support charity.

Türkiye'nin en büyük sitesini kurması, ona karşı sempati kurmamız manasına gelmez. Yaptığı espriler, işler vs bana hiç her kitleye uygun şekilde gözükmedi. Hep 15 yaş altı. Madem Türkiye'nin en büyük sitesini kurmuş adam, kanalını da genel kitleye yayabilir değil mi? O konuda mimikleri, gereksiz bağırmaları, benim yaşımda çoğu kişiye saçma, gereksiz, anında video kapatma isteği getiren şeyler. Ha saygı duymaz mıyız? Duyarız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı