Overwatch 2 siyah ekran hatası

yag1ztea

Picopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den indirdim. İlk defa oynayacağım, normal kendi istemcisinden de hiç oynamadım. İlk defa girdim ayarları gösterdi yaptım. Sonra siyah ekran çıktı. Bekledim 10 dakika gitmiyor. Çık gir yaptım gene aynı, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Steam'den indirdim. İlk defa oynayacağım, normal kendi istemcisinden de hiç oynamadım. İlk defa girdim ayarları gösterdi yaptım. Sonra siyah ekran çıktı. Bekledim 10 dakika gitmiyor. Çık gir yaptım gene aynı, ne yapmam lazım?
Hocam oyun sorunlu ilk gün olduğu için. Çoğu kişi giremiyor oyuna sunucularda sorun var büyük ihtimal.

Bende de öyle oldu, 1-2 kere ESC basınca ya da Alt+Enter yaptığımda düzeldi emin değilim.

Biri kesin çözüm yapmıştı hatırladığım kadarıyla siyah ekran çıkınca Görev Yöneticisi'ni aç Blizzard alakalı ayrıntılarda çalışan varsa görevi sonlandır. Sonra çalıştıra %programdata% yaz arat açılan klösörde Blizzard entertainment bul ve sil böyle çözenlerde olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı