Oynanacak oyun önerisi

Zevkler elbette tartışılamaz ama Witcher serisi nasıl sevilmez? Türkçeye çevrilen ilk 5 kitabını okudum. İlk oyun, son kitaptan 5 yıl sonrasını konu alarak başlıyor. Kitapları okuduğunda oyun daha zevkli bir hal almış oluyor. Belki artık farklı şeylere yönelmelisin.

Hollow Knight
Odyssey
Far cry 3
Rise ve Shadow of Tomb Radier
Doom 2016
Oyun kendine çekemedi beni. Atmosfer falan müthiş lakin görev veriyor bitki topla diye bitkiyi nereden nasıl toplayacağımı öğretmiyor.
SSD sahibiysen Prey 2017 tavsiyemdir.
SSD'de yer kalmadı. Oyun kaç GB? Yükleme süreleri o kadar uzun mu ya?

Oyun kendine çekemedi beni. Atmosfer müthiş lakin görev veriyor bitki topla diye bitkiyi nereden nasıl toplayacağımı öğretmiyor.

SSD'de yer kalmadı. Oyun kaç GB? Yükleme süreleri o kadar uzun mu ya?
Steam'de 19 GB civarında indirdi. Asıl kapladığı alan da bu civarlardadır diye düşünüyorum. Yükleme süresine gerçekten HDD çok sıkıntı çıkarıyor.

Son düzenleme:
Yani arkadaşlar şu an aşırı büyük bir boşluktayım. Hiçbir oyun cazip gelmiyor, hiçbirini oynayıp bitiresim gelmiyor. Var mı bir öneriniz? Baştan söyleyeyim Witcher 3 oynamak istemiyorum. (O kadar övülmesine rağmen ben bir türlü sevemedim şu oyunu.) Çok oyunculu pek tercihim değil ama varsa öneriniz deneyebilirim.
Need for speed most wanted şiddetle tavsiye ederim kafa dağıtmalık

Rdr2, Batman serisi. Dying light 1-2, Cp2077, Mafia Definitive Edition, God of war, Hellblade Senua's Sacrifice, Tomb Raider serisi. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Geri
Yukarı