Oyun depolamak için 870 QVO vs. Green WDS100T3G0A

En kötü SSD bile bir hard disk kadar yavaş olamaz. Sonuna kadar SSD tabii ki, özellikle Samsung bu kategoride kendini kanıtlamış bir firma sonuna kadar desteklerim kendilerini.

Samsung QVO fazla tercih edilmeyen bir SSD ama ben geçen gün indirime girdiği için bu modeli tercih ettim aldım eve geçemediğim için daha takmadım Samsung kalitesi kötü olamaz bence EVO modeli biraz daha paglı ama arasındaki fark pek yok gibi. Zaten yorumlar da güzeldi kullananlar yapmış.

WD Green siparişi verdim ikisi de SSD bu arada.

Pardon yanlış görmüşüm dün biraz kafam dağınıktı. Düzgün kafayla gelince WD daha mantıklı geldi. WD'yi Harddisk sandım. Ama yine de ben olsam Kingston, MLD'ya da Kioxia tercih ederdim.

Aldığınız SSD'yide Amazon'da daha uzucuza buldum:

Pardon yanlış görmüşüm dün biraz kafam dağınıktı. Düzgün kafayla gelince WD daha mantıklı geldi. WD'yi Harddisk sandım. Ama yine de ben olsam Kingston, MLD'ya da Kioxia tercih ederdim.

Aldığınız SSD'yide Amazon'da daha uzucuza buldum:

yurt dışından geliyor o

Yurt dışından geliyor o

Biliyorum. Prime var ise kargo bedava. Prime da çok ucuz. Biraz beklersiniz en fazla oda Prime varsa sorun olmuyor. Hızlı kargo kısa sürede geliyor. Şu ana kadar Amazon hızlı kagro ile aldığım hiçbir şeyin elime ulaşması verilen süreden uzun sürmedi. Birkaç gün için ek ücret verip vermemek size kalmış. Dediğim gibi ben olsaydım onlardan birini alırdım. Neyse yeni diskiniz hayırlı olsun.
IMG_20230415_133005.jpg
Screenshot_2023-04-15-13-29-21-588_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
IMG_20230415_134244.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı