Oyun hesaplarımın değeri ne kadar eder?

Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar, ben kış indirimi içerisinde yaklaşık 3bin TL harcayarak aşağıda fotoğrafını attığım oyunları aldım. Ben bu hesapları satmak istesem ne kadar tutar ya da değeri nedir hesapların onun için açmak istedim konuyu. Yardımcı olursanız sevinirim. Epic Games'teki RDR2 Ultimate Edition bu arada.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (46).png
    Ekran Görüntüsü (46).png
    470,6 KB · Görüntüleme: 67
  • Ekran Görüntüsü (47).png
    Ekran Görüntüsü (47).png
    416,3 KB · Görüntüleme: 69
  • Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    263,3 KB · Görüntüleme: 67
  • Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    910,1 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Görüntüsü (50).png
    Ekran Görüntüsü (50).png
    623,9 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (51).png
    Ekran Görüntüsü (51).png
    1.000,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Görüntüsü (52).png
    Ekran Görüntüsü (52).png
    959,1 KB · Görüntüleme: 63
200 TL'ye hepsini toplu satarsın belki. Şahsen ben 20 lira bile vermem.

O senin güven sorunun, ben hesapların değerini merak ettim.

Ne demek o senin güven sorunun? Bana 1000 TL at o zaman 2 gün içerisinde ödeyeceğim. Atmazsan o senin güven sorunun.

Bu tarz hesapların satışı yasaktır. Hesap sahibi her zaman hesabı geri alabilir. O yüzden kimse bu tarz hesaplara para vermiyor.

İşte hesabın değerini hesabın sağlamlık faktörü belirliyor. Kartla yapılan harcamaları beyan ederek hesap bilgilerini üstünüze alabilirsiniz. Yaparsınız değil yapılabiliyor olması problem.

Bunun güven sorunuyla ne alakası var hocam tek mesajla o hesapların tümünü geri alabilirsin niye adam böyle bir riske girsinde parasını riske atsın bu 1.
2. ise madem riske atacak senin 3 bin harcadığın hesaba Max vereceği zaten arkadaşlarında dediği gibi 200-300 arası bir şeydir :)

İlla paraya çevirmek isterseniz kiralama yapabilirsiniz onların da piyasası 30₺ falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı