Oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
200-300

NYTMARE

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sorun başlıktaki gibi genellikle müzik ve oyun için kullanmak istiyorum ve mümkünse dayanıklı bir şey önerirseniz sevinirim.

Bu bütçeyle en iyi F/P kulaklıkları arasında.

Bende YouTube'dan araştırdığımda bu kulaklığa rasladım bayağı iyi geldi bana ama Türkiye de satan var mı bilmiyorum.

Bende YouTube'dan araştırdığımda bu kulaklığa rasladım bayağı iyi geldi bana ama Türkiye de satan var mı bilmiyorum.
Arada çok bir fark olduğunu sanmıyorum. 20-30 gün beklemek yerine vk4 almak daha mantıklı gibi.

Bu bütçeyle en iyi F/P kulaklıkları arasında.

Arada çok bir fark olduğunu sanmıyorum. 20-30 gün beklemek yerine VK4 almak daha mantıklı gibi.

Tamam o zaman bunu listeye ekledim farklı önerileriniz varsa onları da alabilirim.

Tamam o zaman bunu listeye ekledim farklı önerileriniz varsa onları da alabilirim.
Öyle extreme bir beklentiniz yoksa JBL C100SI sizi gayet memnun edecektir.

Öyle Extreme bir beklentiniz yoksa JBL C100SI sizi gayet memnun edecektir.

Bu diğer kulaklığa göre dayanıksız duruyor diğerinin kablosu daha dayanıklı duruyor ve sanırım kablosu bozulduğunda yeni bir kablo takabiliyorsun.

Bu diğer kulaklığa göre dayanıksız duruyor diğerinin kablosu daha dayanıklı duruyor ve sanırım kablosu bozulduğunda yeni bir kablo takabiliyorsun.
Tabii ki kalite farkı var ama 2-3 ayda kopacak kadar kalitesiz değil JBL. Düzgün kullanımda en az 3-4 yıl götürür sizi.

Geri
Yukarı