Oyun İçin Masaüstü Önerisi

imhotep_35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süre sonra yeni bir oyun bilgisayarı ihtiyacım doğdu. 2013 de aldığım ASUS ROG laptop ömrünü doldurdu. Ağırlıklı olarak CS:GO 2 oynayacağım ama uzun ömürlü de bir bilgisayar olsun istiyorum. Oyun için Laptop kullanmaya alışkın olduğumdan önce aşağıdaki modellere baktım.

Günlük hayatımda yanımda MacBook Pro 14" kullanıyorum yani ikinci bir laptop olmasa da olur. Bu yüzden hayatımda ilk defa masaüstü bir PC almayı düşünüyorum. Toplama noktasında acemi olduğumdan hazır sistemlere yönelmem daha doğru olur sanırım. Sadece kasa için 30K-40K arası bir bütçem var. Aldığım bilgisayarı uzun süre kullandığımdan geliştirilebilir sistemler tavsiye etmenizi rica edeceğim.

Evde kullanacaksanız ortalama bir laptopa vereceğiniz para ile üst düzey masa üstü kurabilirsiniz. Hatta bazı parçaları 2. El düşünürseniz üste güzel bir masa ve oyuncu koltuğu alacak para kalır
Şimdi gördüm bütçeniz 30-40k imiş. Çok sağlam pc kurarsınız rahatça. Parça parça liste yapın. Haxır sistemden daha ucuza mal edersiniz

Cevap için teşekkürler hocam. Aşağıda linkini attığım sistemler için ne düşünüyorsunuz.

Birde bilmediğim için soruyorum. Kasım ayında genelde alışveriş siteleri indirimler yapıyor aynı durum hazır sistem satan sitelerde de geçerli mi? Beklemek mantıklı mı?

Cevap için teşekkürler hocam. Aşağıda linkini attığım sistemler için ne düşünüyorsunuz.

Birde bilmediğim için soruyorum. Kasım ayında genelde alışveriş siteleri indirimler yapıyor aynı durum hazır sistem satan sitelerde de geçerli mi? Beklemek mantıklı mı?
İki sistem de güzel çok çıkmak istemiyorsan bu da güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı