Oyun kaydı için OBS Studio ayarları nasıl olmalı?

Vakaka225537

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben 1 gün önce YouTube kanalı açtım daha çok komedi videoları ya da oyun videosu attım oyun videomun görüntü kalitesi çok düşük bende internette çok kez araştırdım ama bulamadım. Bana yardım edebilecek bir babayiğit var mı?

Sistemim.

Ekran kartı: NVIDIA 8400GS.
İşlemcim:
Intel(R) Core(tm)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz 2.68 GHz.
RAM: 3GB.
İşletim sistemim: Windows 10.

Dosya Ekleri

• Capture 2.PNG
    Capture 2.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 15
  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu sisteme Bandicam daha uygun olur gibi. OBS'in oyun modu ne kadar sağlıklı bilemem ama, bu sistemde Bandicam ortalamanın üzerinde performans verir.

Oldum olası OBS'e ısınamadım zaten. Ücretsiz olmasına rağmen özellikle arayüz bakımından kullanışsız geldi bana. Zira performans kayıpları da yaşıyor insanlar.

MPEG-1, AVI formatında performans seni üzmez. Bir dene istersen. Ama ücretli program maalesef.

Hocam bu sisteme Bandicam daha uygun olur gibi. OBS'in oyun modu ne kadar sağlıklı bilemem ama, bu sistemde Bandicam ortalamanın üzerinde performans verir.

Oldum olası OBS'e ısınamadım zaten. Ücretsiz olmasına rağmen özellikle arayüz bakımından kullanışsız geldi bana. Zira performans kayıpları da yaşıyor insanlar.

MPEG-1, avı formatında performans seni üzmez. Bir dene istersen. Ama ücretli program maalesef.

OBS'yi bugün yükledim kayıt yaparken hem oyun kasıyor hem de video kasıyor.

Geri
Yukarı