Oyun koltuğu fiyatı iyi mi?

Yaver46

Picopat
Yer
Kahramanmaraş/Elbistan
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı günler. Böyle bir oyun koltuğu buldum ürünün fiyatı uygun sizce alınır mı? Ya da bu fiyat bazında daha iyi oyuncu koltukları varsa önerilere açıgım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    511,9 KB · Görüntüleme: 97
Berjer gibisi yok bence bunlar fasa fiso:)

bunu kullanıyorum çok memnunum, sırtımada bir minder koyuyorum oh. En sevdiğim yanı bağdaş kurarak oturulabilmesi bir bir ayagımı altıma alıyorum bir oteki ayagımı vs.

Oyuncu koltuğu olarak fp bence hawk ürünleridir, bir bakmanı öneririm. Bu attığın ürünleri önermiyorum bütçen kısıtlıysa hiç oyuncu koltuğu muhabbetine girmeyip ofis koltuğu al bence.

Oyuncu koltuğu olarak F/P bence hawk ürünleridir, bir bakmanı öneririm. Bu attığın ürünleri önermiyorum bütçen kısıtlıysa hiç oyuncu koltuğu muhabbetine girmeyip ofis koltuğu al bence.
Hocam ofis koltukları da hemen hemen aynı fiyat onlarda çok kaliteli değil o fiyatları vermek içime sinmiyor.

Hocam ofis koltukları da hemen hemen aynı fiyat onlarda çok kaliteli değil o fiyatları vermek içime sinmiyor.
Siz de haklısınız fiyatlar uçtu, o zaman bütçe arttırmak en mantıklısı çünkü bana göre aldığınız zaman kaliteli alın hem uzun süre kullanın hem de rahat kullanın.

Class 4 amortisör, 60 DNS süngeri olan her marka modeli alabilirsin. XPrime öyle.

Hocam tavsiye edebileceginiz varsa link atarsanız sevinirim.

Siz de haklısınız fiyatlar uçtu, o zaman bütçe arttırmak en mantıklısı çünkü bana göre aldığınız zaman kaliteli alın hem uzun süre kullanın hem de rahat kullanın.

Hocam aynen öyle ama bütçe arttırmakta kolay olmuyor maalesef. Aldığımız gidiyor zaten ekstra işden gelen parayla bu kadar denkleştirdim ancak.

Geri
Yukarı