Çözüldü Oyun kolunda jiroskop ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna yarar. En baştaki nişan sahnesine bak anlarsın. Kontrolcü üzerinde fiziki hareketler (sağa sola doğrultma) ile ekranını yönetip oyun üzerinde vb. avantaj sağlayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna yarar. En baştaki nişan sahnesine bak anlarsın. Kontrolcü üzerinde fiziki hareketler (sağa sola doğrultma) ile ekranını yönetip oyun üzerinde vb. avantaj sağlayabilirsin.

Son düzenleme:
Çözüm
İnternette hakkında bir veriye ulaşamadığım için soruyorum. Controllerda jiroskop ne işe yarar?

Ekranı çevirdiğiniz yöne aiminizi çevirir ve nişan almanizda yardımcı olur.

Resmi açıklaması ise: "Mobil cihazın ivme sensörünü kullanarak oyundaki bakış açısını ve nişan alma noktasını ayarlamaya yarayan fonksiyondur."

Teşekkür ederim. Gerçekten etkisi çok fazlaymış. F710 kullanıyorum, yanılmıyorsam jiroskop özelliği yok ve bu video sayesinde neden Controller ile adamakıllı FPS oyunu oynayamadığımı anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı