Oyun önerilerim 2

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar önceki oyun önerilerimi sevmişsiniz beni çok mutlu ettiniz bunun için teşekkürler. Oyunlar popüler oyunlar olduğu için çoğunu oynamışsınız bu listemde daha az bilinen oyunlardan ilerlemek istiyorum. Daha fazla uzatmadan geçelim. (bu arada belirteyim ben strateji ve simulasyon oyunlarını pek sevmediğim için listemde yer vermedim ama bu tip oyunları seven kişiler zaten kendi bildiği sevdiği oyunları listelere bakmadan bulacaktır.)
Eklemek istedim: Esperoja'ya bana bu fikri verdiği için teşekkür ederim.

Shadow Warrior: (Steam fiyatı 15 TL)
Bir ninja oyunu. Ortalama 20 saat oynarsınız. Kılıç kullanabiliyorsunuz katananınızı geliştirebiliyorsunuz bunun yanı sıra silah kullanabiliyorsunuz muhteşem aksiyon oyunudur. Kesinlikle seven sevmeyen her kesime hitap edecektir. Size tavsiyem eğer ilk oyununu aşırı sevdiyseniz 2. oyununu da almanız (2. oyunu ilki kadar güzel değil ama o da iyidir)

1.png

Serious Sam tüm serileri:
Aksiyon severlerin Master Piece'i. "ambeliebibıl" eğer arkadaşınız varsa bu oyuna şiirler yazarsınız can verirsiniz can alırsınız. Arkadaşınız yoksa ve hard Player değilseniz almayın tek başına bazı bölümleri geçilmiyor çünkü.

serioussam.jpg

Trine serileri:
Bir 2D platform oyunu eğer bu tarzı seviyorsanız ve benim gibi aksiyon manyağı iseniz güzel bir oyun. Savaşçı büyücü ve okçu olmak üzere 3 karakteriniz var ve bu 3 karakter arasında geçişler yapabiliyorsunuz bulmacaları var güzel oyundur bu da (güzel olmasa listede işi ne zaten) 3. oyununda 3D'ye geçilmek istemiş ancak 3D olayı seriyi biraz bozsa da ilk 3 oyununu severek oynadım. 4. oyunu çıktı diyorlar şahsen ben almadım o oyuna o kadar para veremem ama siz sevdiyseniz alabilirsiniz.

3.jpg

Hunt Showdown: (indirimli Steam fiyatı 54 TL)
Ben bu oyunu sırf Crytek firmasına destek olmak istediğim için almıştım. Dedim ki ulan Crysis'ten keyif aldık zaten bu oyun kötü olsa da hakkıdır ama yok abi ben kurabiye beklerken önüme pasta sundular bu kadar mükemmel grafikli bir oyun olamaz ya. 400 saat falan oynar sonra sıkılırsınız, 400 saat oynadığınızda zaten parasını çıkarmış oluyor. Oyunun amacını şahsen bende pek çözemesem de 5 grup bir oyuna giriyor ortada 2 tane boss var örümcek Boss'u falan var onları kesiyorsunuz kabaca böyle.

5 (2).jpg

Hentai arena -şaka şaka- Saints Row: (indirimli Steam fiyatı paket 18 TL)
GTA'nın absürt halini düşün aga. Açık dünyası geniş ve güzel Challenge'ları bir o kadar kendine bağlıyor. 3. oyununu 35 4. oyununu 40 saat oynarsınız (5. oyununu oynamayın gerçekten kötü).

2.jpg

Aragami: (indirimli Steam fiyatı 8 TL)
Ninja oyunlarını seviyorsanız bunuda seve seve oynayacaksınızdır. Belki çoğunuz ilk defa duyuyorsunuzdur ama bu kardeşinizi dinleyin ve oyunu alın bitirin sonrasında teşekkür edersiniz :D .

5 (1).jpg

Zombie Army Trilogy: (Steam indirimli fiyatı 10 TL)
Kanka nazi zombileri vuruyorsun tamam mı? Belki aranızda nazi sevmeyenler vardır onlara kesinlikle önerim bu oyun. Nazileri öldürüp duruyorsunuz işte. Bunun yanı sıra oyunun yapımcıları "Sniper Elite" oyununu yapımcıları ile aynı olduğu için bu oyuna da Sniper fazlasıyla eklemişler ve o mükemmel efekti bu oyunda da kullanmışlar :D . Bu oyun Sniper Elite nazi zombie army serilerinin hepsini barındırıyor yani bu oyunu aldıktan sonra gidip de senza almayın nazi serilerinin hepsi içinde bu oyunun. Oyun 10 saat sürüyor fiyatı için değer.

8 (2).jpg

Spec Ops The Line:
Bu oyunda bir aksiyon oyunudur. Güzel hikayeye sahiptir. Aranızda bu oyunu bilmeyen çok kişi olduğu için bu oyuna da değinmek istedim, oyun kısa sürüyor CoD tarzı deyim siz anlayın. CoD'un biraz daha düşük bütçelisi :D

7 spec ops.jpg

Doom: (Steam indirimli fiyatı 30 TL'cik)
Bu oyunu aslında önerilerim arasına yazmayacaktım ancak arkadaşlarım vesilesi ile bu oyunu pek fazla bilmeyenlerin olduğunu fark ettim durur muyum tak yapıştırdım. Bak nasıl hemen buradayım. Bu oyunda hikaye yok arkadaşlar yanlış duymadınız evet bayağı bayağı hikaye yok oyunun başında size hikayeyi anlatacak mekanizmayı alıp yere vurup kırıp parçalıyor karakter :D . Oyunun amacı vur kır parçala ilerle yok et. Aksiyon sevmeyen insanlar bile bu oyunu alıp 1 saat kadar bir oynasın baksın gerçekten seveceğine adım gibi eminim. Eğer oyunu sevdiyseniz Doom Eternal 65 liraydı yanlış hatırlamıyorsam Doom Eternal Doom'dan bile daha güzel. (ben manyağıyım bu serinin)

7.jpg

Ulan yeter, hep aksiyon. Sen başka oyun bilmez misin?
-Ne yapayım abi, seviyorum.

Terraria: (Steam indirimli fiyatı 9 TL)

Al aksiyon olmayan oyun sana. Minecraft'ın 2D versiyonu gibi ama daha geniş çaplı ve oyunu öğrenmek için biraz efor sarf etmen gerekiyor kanka. Ben sevmiştim ama çok oynamadığım için pek bilmiyorum kaç saat sürüyor. Ama YouTube'dan 3-5 video izle seversin kesinlikle. Minecraft tarzı seviyorsan seni sarar.

terraria.jpg

7 Days to Die: (sanırsam 12 TL olması lazım)
Oyunu 50 saat oynayabilirsiniz. Zombi Survival oyunudur kendileri. Ancak uyarayım oyunun optimizasyon sorunu var bilgisayarınız ortalama değilse almayın.

7daysdie.jpg

Bloodrayne 1 ve 2:
Bilgisayarı kötü olanlar için vampir aksiyon oyunu. Bu kadar. Ne bekliyordun ki spoiler vermiyorum çok beklersin.

blodorayne.jpg

Strange brigade: (Steam indirimli fiyatı 7.75 TL)
Ben aldığımda 20 liraydı bu oyun şans veriyim diye aldım ama ben sevdim konusu çok acayip bir türlü çözemedim ama size bulmaca aksiyon oyunu diyebilirim böyle Tomb Raider tarzı yani kanka kaç saat sürüyor bende hatırlamıyorum ama ortalama bunu da 10-15 saat çerezlik oynarsın.

10 (1).jpg

10 (2).jpg

Müzik önerileri:

Vanic X Zella Day - Hypnotic-Unlike Pluto - no scrubs ft. Joanna jones​

Bak bak müzik bile öneriyorum, daha ne yapayım?

Evet bu kadardı. Yeter, yoruldum da. Gene ilgi görürse part 3 gelir :D Keyifli oyunlar, iyi forumlar arkadaşlar.
Oyun Önerilerim1: Oyun Önerilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı