Oyun önerisi

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, fikir danışmak istiyorum sizlere. Uzun yıllar boyunca maddi nedenler dolayısı ile hiç Steam oyunu alamadım. Ve crack kullanmak durumunda kaldım. Steam ve Epic hesaplarımda sadece ücretsiz oyunlar var. Emek hırsızlığı benim de hoşuma giden bir durum değil. Ama artık bu durumdan kurtuluyorum. Ocak ayında çalışmaya başlayacağım. Birçok indirimi kaçırdım. Tabii ben parayı alana kadar muhtemelen yine indirim kaçıracağım.

Max Payne 1 ve 2, GTA vice san ve 3, deadpool ve son olarak Mafia 2 klasik almak istediğim oyunlardı ama Steam'den kaldırıldı satışta bulamadım nereden bulabilirim gerçekten bilmiyorum. Bu oyunları kaçırmak beni üzdü. Şu an kıyı da sadece 150 TL var. Atacağım listede daha önce hiç oynamadığım ve daha önce oynadıklarım var çoğunluk. Aralık için teklifler var ama ocak ayını beklemek istiyorum. Bazı oyunları sistemim kaldıramayacak. İçimi korku sarmıyor değil alamayacağım oyunların fiyatı şaha kalkacak çünkü.

Ocak ayında gelecek olan indirimle listemde bulunan oyunlardan en düşük fiyatlıları almayı düşünüyorum. Kasım ayında gördüklerimle örnek verecek olursak Batman'ın 4 oyun serisi 15 TL, Witcher 3 DLC ile birlikte 15 TL gibi fiyatlar vardı. Bu şekilde yapmayı düşünüyorum eğer fikirleriniz varsa dinlemeye hazırım. Epic indirimlerini beklemeli miyim bilmiyorum. Şimdiden öneriler için çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221211-005848_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005848_Steam.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20221211-005840_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005840_Steam.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20221211-005830_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005830_Steam.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20221211-005818_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005818_Steam.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20221211-005812_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005812_Steam.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20221211-005804_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005804_Steam.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20221211-005755_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005755_Steam.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20221211-005743_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005743_Steam.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20221211-005735_Steam.jpg
    Screenshot_20221211-005735_Steam.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 2 klasik almak istediğim oyunlardı ama Steam'den kaldırıldı satışta bulamadım nereden bulabilirim gerçekten bilmiyorum.

Mafia 2 klasik tek başına satılmasada. Mafia 2 Definitive Edition alırsan. Klasik de yanında geliyor ben öyle yaptım. İndirimde 60 TL.

Mafia 2 klasik tek başına satılmasada. Mafia 2 Definitive Edition alırsan. Klasik de yanında geliyor ben öyle yaptım. İndirimde 60 TL.

Klasik için Definitive alacağım daha sonra. Mafia 1 klasiği de çok seviyorum ama Definitive hoş olmuş onu da sonradan almayı düşünüyorum.

Bazı oyunlar gereksiz gibi. Age of Empires 2 Definitive Edition öneririm. İndirimde 22 liraya düşüyordu.

Klasik hali daha çok hoşuma gidiyor. HD Edition görsellere bakıldığında klasiğe daha yakın. Hitman blood money tamamen oyunu bitirmedim ve zorlandığım oyun oldu. Ama dediğim gibi çoğunluk daha önce oynadığım oyunlar. Ben kendime söz verdim çalışmaya başladığım zaman crack oynadığım oyunları satın alacağım diye. Crazy Taxi gereksiz gelmiş gibi bazı oyunlar listeden kalkabilir. Ama indirimde önceliğim örnek verdiğim gibi olacak.

Son düzenleme:
Witcher 3 saatlerce dünyadan koparak oynarsın hocam. Bir kolanın 20 tl olduğu yerde 15 tl bedava. Tekrardan benim gözümde oyunlarda f/p : verilen paraya oynanan saat olduğundan fiyatlarına bakılarak Bannerlord olmazsa Warband veya WFAS kesinlikle kütüphanesinde olup da 100lerce hatta binlerce saat oynamamış adam sayısı azdır. Age of Empires II def.edt.'de aynı şekilde. Payday 2 gibi oyunlardan uzak durmanızı tavsiye ederim çünkü hem oynayanı kalmadı hem de oynayanlar 300 level falan tat almazsınız. Deep Rock Galactic diye enteresan bir oyun daha vardı mesela. Onun dışında tabiki de Skyrim. Steam Workshop'da ki modlarla birçok farklı muhteşem oyun almışsınız gibi olur ( hatta edernal wanderer'da var). Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam.

Hocam Mafia Definitive Edition 1 ve 2 almak yerine Mafia trilogy Bundle'ını alabilirsiniz. Mafia 3 Definitive Edition oynamaya değecek bir oyun değil fakat hesabınızda bulunsun.

Witcher 3 saatlerce dünyadan koparak oynarsın hocam. Bir kolanın 20 TL olduğu yerde 15 TL bedava. Tekrardan benim gözümde oyunlarda F/P: Verilen paraya oynanan saat olduğundan fiyatlarına bakılarak Bannerlord olmazsa Warband veya wfas kesinlikle kütüphanesinde olupta yüzlerce hatta binlerce saat oynamamış adam sayısı azdır. Age of Empires II def. Edt.'de aynı şekilde. Payday 2 gibi oyunlardan uzak durmanızı tavsiye ederim çünkü hem oynayanı kalmadı hem de oynayanlar 300 level falan tat almazsınız. Deep rock galactic diye enteresan bir oyun daha vardı mesela. Onun dışında tabii ki de Skyrim. Steam Workshop'daki modlarla birçok farklı muhteşem oyun almışsınız gibi olur ( hatta edernal Wanderer'da var). Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam.

Hocam Warband ve Bannerlord benlik değil. Age of Empires nostalji olsun diye alacağım. Payday'i kaldırabilirim. Şimdilik yapacağım şey az parayla çok oyun sahibi olmak. Skyrim ve Deep rock galactic pahalı oyunlar. Listemde ki oyunların hepsini almayacağım. Sadece gözümün önünde bulunsun unutmayayım diye yaptığım liste. Max Payne 1 ve 2 GTA serisini bulabilsem iyi olurdu.

Hocam Mafia Definitive Edition 1 ve 2 almak yerine Mafia trilogy Bundle'ını alabilirsiniz. Mafia 3 Definitive Edition oynamaya değecek bir oyun değil fakat hesabınızda bulunsun.

Hiç oynamayacağım oyunu almak istemiyorum açıkçası. 3 harici Mafia serisini severim. 3'ten gerçekten tiksiniyorum o yüzden Bundle'ı listeye eklemedim.

Witcher 1 aldım oyun taş gibi hareket etmek bence zor. Witcher 2 ile başlayın derim.

Witcher 1 ve 2 oynadım. 1 de kontrollere alışınca sorun kalmıyor. 2 bayağı zorlayıcı. Hazır indirimde ucuzlarken almayı düşünüyorum.

Hocam Warband ve Bannerlord benlik değil. Age of Empires nostalji olsun diye alacağım. Payday'i kaldırabilirim. Şimdilik yapacağım şey az parayla çok oyun sahibi olmak. Skyrim ve Deep rock galactic pahalı oyunlar. Listemde ki oyunların hepsini almayacağım. Sadece gözümün önünde bulunsun unutmayayım diye yaptığım liste. Max Payne 1 ve 2 GTA serisini bulabilsem iyi olurdu.

Hiç oynamayacağım oyunu almak istemiyorum açıkçası. 3 harici Mafia serisini severim. 3'ten gerçekten tiksiniyorum o yüzden Bundle'ı listeye eklemedim.

Witcher 1 ve 2 oynadım. 1 de kontrollere alışınca sorun kalmıyor. 2 bayağı zorlayıcı. Hazır indirimde ucuzlarken almayı düşünüyorum.

Neredeyse aynı fiyata denk geldiği için söylemiştim. Size kalmış. Ben oyun biriktirdiğim için oynamiycağım oyunları bile alıyorum. Kart kasmalık, zam yiyebilecek, erken erişim vb.

Witcher 1 aldım oyun taş gibi hareket etmek bence zor. Witcher 2 ile başlayın derim.

Birkaç yıl sonra Witcher 1 remake gelir. Bu sorunları orada çözüceklerini düşünüyorum.

Geri
Yukarı