Oyun oynarken bilgisayar internet bağlantısı kopuyor

fiesole

Hectopat
Daha fazla  
Gayet normal şekilde oyun oynarken 10 15 dakikada bir bilgisayarımın internet bağlantısı kopuyor. Bir kaç defa kontrol ettim sadece benim bilgisayarım kopuyor. Tivibu, telefon vb sorun yaşamıyor. Bir de sadece oyun oynarken oluyor, dizi izlerken, indirme yaparken hiç sorun yok. Yazılım güncellemelerini kontrol ettim hiç birinde sıkıntı yok başka ne yapabilirim bilmiyorum.

Windows 10 kullandığınızı düşünerek, ethernet ve BIOS güncellemesini yapmanızı öneririm.

Dizüstü mü masaüstü mü kullanıyorsunuz? Eğer masaüstü kullanıyorsanız bağlantıyı USB WiFi adaptörle mi yapıyorsunuz?

Lenovo Y50-70 Kullanıyorum. Wireless veya ethernet kablosuyla bağlanmam fark etmiyor herhangi bir oyundayken kesiliyor.
Bios update yapmıştım 1 haftadır falan olmuyordu. Dün akşam yine başladı bugün dikkat ettim 1 saat arayla oluyor her saat 50 - 00 arası oluyor.
Dikkat ettim. Her saat 54 geçe oluyor bu olay.

Son düzenleme:
Gayet normal şekilde oyun oynarken 10 15 dakikada bir bilgisayarımın internet bağlantısı kopuyor. Bir kaç defa kontrol ettim sadece benim bilgisayarım kopuyor. Tivibu, telefon vb sorun yaşamıyor. Bir de sadece oyun oynarken oluyor, dizi izlerken, indirme yaparken hiç sorun yok. Yazılım güncellemelerini kontrol ettim hiç birinde sıkıntı yok başka ne yapabilirim bilmiyorum.
Düzeldi mi bende de var aynı sorun

Geri
Yukarı