Oyun oynarken fareyi hızlı çevirince takılıyor

ReyJen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant, CS ve benzeri oyunlar oynarken arkamdaki adama dönerken fareyi hızlı çevirmem gerekiyor ama fareyi hızlı çevirdiğimde mouse takılıyor. Ama mouse padi kaldırıp normal masada oynadığımda sorun düzeliyor yeni bir mouse pad almaya karar verdim ama bu sorunla karşılaşmak istemiyorum nasıl bir mouse pad almalıyım?

Merhaba, ben Valorant, CS ve benzeri oyunlar oynarken arkamdaki adama dönerken fareyi hızlı çevirmem gerekiyor ama fareyi hızlı çevirdiğimde mouse takılıyor. Ama mouse padi kaldırıp normal masada oynadığımda sorun düzeliyor yeni bir mouse pad almaya karar verdim ama bu sorunla karşılaşmak istemiyorum nasıl bir mouse pad almalıyım?

Mouse modeli nedir?

Rampage Smx-r54 Vibe​

Sensör kaynaklı arkadaşın dediği gibi. Ayrıca bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz:

Yüksek ihtimal mouse sensöründen.

Razer Essential, SS Prime gibi mouselarda yoktur diye düşünüyorum
Sensör kaynaklı arkadaşın dediği gibi. Ayrıca bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz:

Yüksek ihtimal mouse sensöründen.

Razer Essential, SS Prime gibi mouselarda yoktur diye düşünüyorum.
Masada oynadığım zaman neden düzeliyor peki sorun ? speed mouse pad alsam düzelir mi çünkü mouseyi yeni aldım sayılır

Masada oynadığım zaman neden düzeliyor peki sorun? Speed mouse pad alsam düzelir mi çünkü fareyi yeni aldım sayılır.

Sensör hocam iş sensörde bitiyor fareyi koyduğunuz yüzey mousepada göre daha sert olduğu için sensörün algılaması daha kolay. Yeni aldıysanız iade edin farklı mouse önerisi yapabilirim.

Sensör hocam iş sensörde bitiyor fareyi koyduğunuz yüzey mousepada göre daha sert olduğu için sensörün algılaması daha kolay. Yeni aldıysanız iade edin farklı mouse önerisi yapabilirim.
Peki dostum anladım farklı mouse önerisi yaparsan sevinirim sorunumu karşılayacabilecek bir mouse olsun yeter

Peki dostum anladım farklı mouse önerisi yaparsan sevinirim sorunumu karşılayacabilecek bir mouse olsun yeter.

500TL bandında gayet iş görür. Hatta dağlar kadar fark atar Rampage'ye.

Geri
Yukarı