Oyun oynayamamak nasıl geçirilir?

• Konuyu başlatan Nami
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 251

Nami

Centipat
Çocukluğumdan beri PC alıp oyun oynamanın hayalini kurdum. Bu yüzden de yaklaşık 10 yıldır Full oyun videoları/yayınları izliyorum. 2 ay önce laptop aldım ve oyun oynayamıyorum. Bilindik oyunların birçoğuna sahibim ama girip oynayasım gelmiyor. Hala saatlerce oyunla alakalı şeyler izliyorum. Bunu aşmam için ne tavsiye dersiniz? Oyun oynamak istiyorum çünkü oyunla bayağı fazla para bayıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Planını yaparsan giremezsin anlık girip oyanayacaksın. Bende aylardır yüklü olan ve girmediğim oyunlar var, anlık isterim ve girerim. Oyun videolarına ise kaçırdığım yerlere, yayıncıların tepkilerine bakmak için girerim.

Kardeşim ruh hallerimizi değiştirebilsek keşke bende de inanılmaz derecede oyun oynama isteği var. Aklım hep oyunlarda. Ama bilgisayarım açmıyor oyunları.

Çocukluğumdan beri PC alıp oyun oynamanın hayalini kurdum. Bu yüzden de yaklaşık 10 yıldır Full oyun videoları/yayınları izliyorum. 2 ay önce laptop aldım ve oyun oynayamıyorum. Bilindik oyunların birçoğuna sahibim ama girip oynayasım gelmiyor. Hala saatlerce oyunla alakalı şeyler izliyorum. Bunu aşmam için ne tavsiye dersiniz? Oyun oynamak istiyorum çünkü oyunla bayağı fazla para bayıldım.
Yapıcak bir şey yok. Kitap değil ki zorla okuyasın ,iş değil ki çalışasın zevk işi oynayasın gelene kadar öyle duracak.

Geri
Yukarı