Rehber Oyun Performansı Arttırma - Sorunlarını Giderme [%1 FPS, FPS, Stutter]

Windows 11 kullanıyorum. Bu ayarları yapayım mı bende? Etkisi Valorant'ta ne olur, sistemim R5 7600X DDR5.
Yani affedersiniz de ben zaten bir çözümler konusu açıyorum. Yapıp daha iyiye taşımak istiyorsanız yapın. Eğer kurcalamak istemiyorsanız yapmayın. Karar sizin.

Yani affedersiniz de ben zaten bir çözümler konusu açıyorum. Yapıp daha iyiye taşımak istiyorsanız yapın. Eğer kurcalamak istemiyorsanız yapmayın. Karar sizin.

Onun için demedim hocam, konunuza saygım sonsuz. Teşekkürler, sadece bazen iyi sistemlerde ayar yapınca bir tık daha kötüye gidebilir diye okumuştum. O sebeple sordum.

CPU all-Core veya p all-Core / e all-Core​

Hocam bu maddede oradaki programı kurup 48 değerini mi yazacağız tam anlamadım?

CPU entegre grafik birimi sisteme bağlıysa sistemden çıkarın ve sadece harici grafik biriminizi kullanın.​

Burada da anakarttan bir ayar mı yapacağız, tam açıklar mısınız? Pek anlamıyorum da.

Son düzenleme:
Onun için demedim hocam, konunuza saygım sonsuz. Teşekkürler, sadece bazen iyi sistemlerde ayar yapınca bir tık daha kötüye gidebilir diye okumuştum. O sebeple sordum.

CPU all-Core veya p all-Core / e all-Core​

Hocam bu maddede oradaki programı kurup 48 değerini mi yazacağız tam anlamadım?

CPU entegre grafik birimi sisteme bağlıysa sistemden çıkarın ve sadece harici grafik biriminizi kullanın.​

Burada da anakarttan bir ayar mı yapacağız, tam açıklar mısınız? Pek anlamıyorum da.
İlkini boşverin.

İkincisi için görev yöneticisinde performans kısmının görüntüsünü atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı