Oyun satın almak yerine o parayı depremzedelere bağışlar mıydınız?

Oyunu gerekirse crack indirip satın alacağınız parayı depremzedelere bağışlar mıydınız?

• Gerekirse Crack indirir yine de bağış yapardım

Oy: 25 43,1%
  • Hayır, bağışlamazdım

Oy: 17 29,3%
  • Zaten crack oynuyorum

Oy: 16 27,6%

• Oy verenlerin toplamı
    58
  • Anket kapandı .

tntfurkan

Femtopat
Yer
Hatay
Siz olsaydınız oyunlara 1000-5000 TL gibi para vermek yerine o parayı depremzedelere bağışlar mıydınız? Ben olsam bağışlardım. Bağışlamazdım diyenler sebeplerini yazabilir.

Son düzenleme:
Bu ikisinin ne alakası var anlamadım. İkisini de yapabilirim.

Hangi ikisinin ne alakası var?
Birinci seçenek zaten oyunları satın almak yerine bağışlamak isteyenler için açtım,
İkincisini oyunları satın almak yerine bağışlamak istemeyenler için,
Üçüncüsü oyunları hiçbir zaman veya çoğu zaman satın almayanlar için açtım.

Aylar sonra oyun alabilmek için biraz para artırabilmiştim ama oyun almaktansa bağış yapmak daha mantıklı geldi. O oyunu oynasam da olur oynamasam da. O yaptığım bağış doğru yerlere ulaşıyorsa oyun oynamaktan daha fazla mutlu edecek beni.

Bağış.

1676712182869.jpeg

Hangi ikisinin ne alakası var?
Birinci seçenek zaten oyunları satın almak yerine bağışlamak isteyenler için açtım,
İkincisini oyunları satın almak yerine bağışlamak istemeyenler için,
Üçüncüsü oyunları hiçbir zaman veya çoğu zaman satın almayanlar için açtım.
Konuda çelişki var yalnız, neden dersen açıklayayım. Bir yandan iyilik yapıp bağış yapıyorsun bir yandan korsan oyun kullanıp emek hırsızlığı yapıyorsun. 1000-5000 TL gibi paralar veren biri değilim oyun için, fakat oyuna göre 400-500 lira veririm. Eğer o verdiğim para dışında hiç bir harcama yapamayacak durumdaysam onu bağış olarak gönderirdim oyunu almak yerine. Ama ikisini de yapabilecek durumdayım. Yani sonuç olarak ikisinden de vazgeçmem.

Geri
Yukarı