Oyun tavsiyesi

Yalın Arda

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben uzun süredir Valorant ve CS:GO oynuyorum oyunlar eskisi kadar sarmıyor internette oyun aradığımda da hiç bulamıyorum genellikle Online oyunlar oynamayı seviyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum iyi akşamlar.

Not: Bilgisayarımın özellikleri iyi.

Sisteminizi yazın hocam çok daha iyi önerebiliriz.

Warzone oyna kardeşim :) Zaten ustalaşana kadar yüzlerce saatin rahat gider :D
onu da oynamıştım bir zamandan sonra sıktı fakat aklımın bir köşesinde dursun teşekkür ederim cevabınız için
Battlefield 1 önerebilirim.
EA üyeliği Steam de 5TL olmuştu almıştım Battlefield 1 de içine dahildi orada oynamıştım fakat hiç online oynamadım Story mod oynamıştım. Teşekkür ederim cevabın için.
Arkadaşın varsa Rust veya ARK oynayabilirsiniz, ARK’ı çoğu kişi sevmiyor ama güzel oyun. Onun dışında COD ve BF serisi.
ARK oyununu seyretmiştim fakat çok hoşuma gitmemişti ama RUST olabilir zevkli oyuna benziyor izlemiştim. Cevabın için teşekkürler.
Bütçeniz ne kadar ona göre önerelim.
Yani 50TL ve 100LT arası fakat bedava da olur.
Aldım fakat açamadım Ubisoft oyunlarında hep bu sorunu yaşıyorum....

Son düzenleme:
7 Days to Die ister Online ister tek oyna benim 700 saatim falan var ve taktik vereyim zombileri karşı hendek kaz, geniş bir alana ev yap, bloğun şeklini dikenli tel yap güzel dursun ve de metal döner bıçak köy en sona da evini kralı gelse yıkamaz.

Geri
Yukarı