Bütçe
Bütçe Sınırı Yok

sirjohn

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, ben yurt dışında ikamet ediyorum. CS:GO ve Valorant tarzı FPS oyunlarında ayak seslerini iyi işitebileceğim kaliteli bir kulaklık önerisi rica ediyorum. Bildiğim kadarıyla 7.1 sanal Surround olduğu için her kulaklığa bu özellik kazandırılabiliyormuş o yüzden fiyatı uçuk olan ve sadece fiyatı yüksek olduğu için kaliteli olduğu düşündürülen kulaklıklardan uzak durmaya çalışıyorum. Benim duyduğum kadarıyla alınabilecek en iyi kulaklıklar:

* HyperX Cloud II wired (kablolu) + USB kontrol.
* Logitech G733 lightspeed ( mikrofonu kötü deniyor normalde düşündüğüm kulaklık buydu)
* Razer BlackShark V2 with USB sound Card.

Kablosuz kulaklık tepkime süresi sorunu istemediğim için düşünmüyorum.

Bu kulaklıklar arasından veya değil bütün önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hd560s kullanıyorum fakat mikrofunu yok onun için bir boom mic edinebilirsiniz. İkisinin linkini de bırakıyorum. 120 ohm olduğuna bakmayın amfiye gerek duyacağınızı düşünmüyorum. ALC3204 ile bile yeterince iyi bir seviyede ses veriyor. Tabiki tam verim almak bir amp/dac düşünebilirsiniz ileride. Şuana kadar kullandığım en iyi pozisyonlamaya ve sahneye sahip. Her türlü sesin nereden geldiğini anlayabiliyorum.

Biraz daha ucuz olsun ve mikrofonu da olsun derseniz:
Sennheiser PC38X

Önerdiğim iki kulaklık da open-back yani açık kulaklıklar dışarıya ses verir ve ses alırlar.

Hd560s oyun performansı için Fresh Reviews'in incelemelerine bakabilirsiniz. Tüm denediği kulaklıklarla karşılaştırıyor hala daha iyisini bulamadı :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı