Oyuncu kulaklık seçimi

Pozitron

Hectopat
Daha fazla  
Gençler benim kullandığım eski 7.1 destekli kulaklık artık miladını doldurdu,
USB girişli 7.1 desteği olurda tadından yenmez bir kulaklık arıyorum ama adam gibi bir şey bulamadım fiyatlar ise resmen uçmuş.
James Donkey 720'yi gördüm önce ama bol bol sakın bulaşmayın denmiş. Ama fiyatı iyi.
Gamepower-Mihawk'ı gördüm sonra, pek fazla yorum göremedim, forumdada araştırdım 1-2 kişi cızırtı ve mikrofon bozuldu demiş.
Drop Plus aklıma geliyor ama fiyatı 800 TL olmuş, 800 TL veremem.
HS50 Pro önermişler onunda öyle hem fiyatı uçuyor hem de girişi klasik jak. Benim jak girişinde sıkıntı var biraz o nedenle USB girişli bir kulaklık arıyorum.
F/P ürünü bir ürün önerirseniz sevinirim.
Ama onu alma o kötü diyerek bana 1.500 -3000+ TL bandında kulaklık önermeyin, onlara bakmasını ben de biliyorum ama bütçem uygun değil bir kulaklığa 1500 TL de veremem.

O yüzden James Donkey 720 aklımı çeliyor ama çok sorunu var gibi, sonra Gamepower-Mihawk aklımı çeliyor.
2-3 gündür (kulaklığım bozulmadan önce yaklaşık 6 aydır) aranıyorum ama.
Kullandığınız uygun fiyat bandında bir kulaklık öneriniz var mı?
James eşeğe ne diyorsunuz 720 almaya değer mi yoksa onun yerine Gamepower-Mihawk mı almalı.
Dediğim gibi drop Plus fiyatı uçuyor.
Coolor Master CH321 deseniz yazılım desteği bile yok yani onu da eliyorum o yüzden.

Yani bir tane bile sorunu olamayan bir kulaklık bulamadım.
Yardım ederseniz ve deneyimlerinizle beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım desteği yok diye elediğiniz kulaklık Mihawk ile 720'yi üst üste koyar :D sanal 7.1 olmasa da benim tavsiyem havit h200d olacaktır. 720'den de MihawK'den da iyi.

Hocam aktif olarak 3 senedir belki daha fazla gamepower mihawk kullanıyorum, kulaklığı belki 50 100 kere düşürmüşümdür, mikrafon düşürdükten sonra gitti(1 sene önce, yani 2 sene boyunca düşürmeme rağmen sağlamdı.) müzik dinleyen biriyseniz titreşim modunu açarsanız basslar daha tatmin edici oluyor, ben hiç cızırtı problemi yaşamadım, ağırlıklı olarak cs ve valorant oynadım ses kasarken beni tatmin etti bence F/P bir ürün forumdaki çoğu kişi bu markaları önermez ama bence bütçeniz buna yetiyorsa çok düşünmeyin alın geçin.

bu arada zaman zaman kulaklığı monitör arkasına koyup hoparlör niyetine kullandığım oluyor :)

Hocam aktif olarak 3 senedir belki daha fazla gamepower mihawk kullanıyorum, kulaklığı belki 50 100 kere düşürmüşümdür, mikrafon düşürdükten sonra gitti(1 sene önce, yani 2 sene boyunca düşürmeme rağmen sağlamdı.) müzik dinleyen biriyseniz titreşim modunu açarsanız basslar daha tatmin edici oluyor, ben hiç cızırtı problemi yaşamadım, ağırlıklı olarak cs ve valorant oynadım ses kasarken beni tatmin etti bence F/P bir ürün forumdaki çoğu kişi bu markaları önermez ama bence bütçeniz buna yetiyorsa çok düşünmeyin alın geçin.

bu arada zaman zaman kulaklığı monitör arkasına koyup hoparlör niyetine kullandığım oluyor :)
dip ses çok oluyor diye şikayet etmişler o yüzden o modelden korktum biraz açıkcası, ve 720 çift sürücülü olduğu için bir tık daha aklımı çelki ama ondada dip ses vs sorunları oluyormuş,
resmen çöpler arasından en iyi olanı seçmeye çalışıyorum :/ :D

Dip ses çok oluyor diye şikayet etmişler o yüzden o modelden korktum biraz açıkçası, ve 720 çift sürücülü olduğu için bir tık daha aklımı çelki ama onda da dip ses vs sorunları oluyormuş,
Resmen çöpler arasından en iyi olanı seçmeye çalışıyorum :/ :D

Sahte 7.1 takıntınızdan vazgeçerseniz çöplere ihtiyaç duymazsınız.

Sahte 7.1 takıntınızdan vazgeçerseniz çöplere ihtiyaç duymazsınız.
çöp olmayan 7.1 şart değil ama jack girişimde sıkıntı var usb girişli öneriniz var mı? yukarıdaki önerinize baktım güzel ama yine jack girişli.
yoksa gigabyte aorus h5 güzel gibi çıkarılabilir mikrofonu vs ile fiyatıda güzel, ama işte jack girişi olması mahvediyor beni :/
O yüzden drop plus aklımı çeliyordu ama fiyatı çook yükselmiş

Geri
Yukarı