Xbox Oyunlar iade edilmiyor

DüşünenVarlik

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben oyunları kendim alamıyorum, parayı verip arkadaşıma nakit aldırıyorum. 19 Nisan'da Fallout 4 GOTY aldırmıştım. Hiç yüklemedim. PC versiyonunun linkini atmıştım ama konsol versiyonunu almış. İade reddedildi. Ne yapmam gerekir? Param ziyan olmasın. Ne güzel de oynama hayalleri kuruyordum.

Son düzenleme:
Bir ay geçmiş, ne zaman iade isteği oluşturdun?

Resmi metin:
Para iadeleri genellikle aşağıdaki kriterlerin karşılanması halinde işleme konur:
  • İsteğin satın alım tarihinden sonra 14 gün içinde yapılması
  • İade isteğinde bulunulan oyunlarda belli bir oyun süresinin aşılmamış olması

Bir ay geçmiş, ne zaman iade isteği oluşturdun?

Resmi metin:
Para iadeleri genellikle aşağıdaki kriterlerin karşılanması halinde işleme konur:
  • İsteğin satın alım tarihinden sonra 14 gün içinde yapılması
  • İade isteğinde bulunulan oyunlarda belli bir oyun süresinin aşılmamış olması
Bugün. Onu gördüm ama bir şekilde iade etme yolu yok mu? Bir kere bile oynamadım.

Yarın desteği aramayı düşünüyorum.

Bugün. Onu gördüm ama bir şekilde iade etme yolu yok mu? Bir kere bile oynamadım.

Yarın desteği aramayı düşünüyorum.
Yani sanmıyorum iade mümkün olmaz ama desteğe konsol değil bilgisayar sürümünü aktif etmek istediğini, yanlış sürümü satın aldığını belirtirsen belki değişim yaparlar ama bu benim yorumum. Fiyatlandırması aynı.

Yani sanmıyorum iade mümkün olmaz ama desteğe konsol değil bilgisayar sürümünü aktif etmek istediğini, yanlış sürümü satın aldığını belirtirsen belki değişim yaparlar ama bu benim yorumum. Fiyatlandırması aynı.
Olur mu acaba? Çok üzüldüm. Sınav yılındayım da sınavdan sonra oynamayı düşünüyorum. Dizisi baya sarmıştı.

14 günü aşmış oyunlar çok büyük istisna olmadığı sürece iade etmenin hiç bir yolu yok. Keşke 14 gün geçmeden iade etseydin.

Geri
Yukarı