Oyunlarda Çalışmayı Durdurdu Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

despirat

Hectopat
Sistemim ;

• Asus M5A97,
  • AMD FX 6300 3.5 GHz,
  • 8 GB RAM,
  • Asus GTX 770,
  • Corsair VS 650 Watt PSU

Sistemim bu şekilde.

Hemen hemen bütün oyunlarda var bu hata örneğin; Alien Rage , Call of Duty Ghost, Batman Arkham Orgins vb. Bazen oyunu açtıktan hemen sonra donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum Pc'yi bazende 10 veya 15 dk sonra oynarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. İşlemci soğutucum var. Thermaltake Contac 30 soğutucum. Oyunlar orijinal değil. Ne yapmam lazım sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizden rica etsem, Alien Rage'nin update'ini link atar mısınız bana. Bulamadım ben.

İşletim sistemi nedir ? Sürücüler güncel mi ? Sistem sıcaklıkları ne alemde ?

Forumda korsan paylaşım yasak olduğu için linki veremiyoruz ;
Kod:
Alien Rage - Unlimited [Update 5]

Hemen hemen bütün oyunlarda var bu hata örneğin; Alien Rage , Call of Duty Ghost, Batman Arkham Orgins vb. Bazen oyunu açtıktan hemen sonra donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum Pc'yi bazende 10 veya 15 dk sonra oynarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. İşlemci soğutucum var. Thermaltake Contac 30 soğutucum. Oyunlar orijinal değil. Ne yapmam lazım sizce ?

Recep bey dikkat lütfen.

İşletim sistemim windows 7 64bit , windows 8.1 64 bit yüklersem sorun düzelirmi. Bu arada oyunlar steam'da değil harici sabit diskte..

Hocam harici sabit diskten çalışan oyunlar tabii ki çalışmayı durdurur. Oyunlar kurulmalı. Kurulmuş oyun çalışmaz başka sistemde. Kayıt defteri girdileri vs vardır.

Yapmanız gerekenler:

-Mümkün olduğunca orijinal almak
-Oyunları C sürücüsüne kurmak
-8.1 64 Bit'e geçmek: Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı