Oyunlarda takılmalar ve ekranda kararma

Oraltay

Hectopat
RAM
Gskill 3600mhz cl16 2x8
SSD veya HDD modeli
Silicon Power US70 1TB
Ekran kartı
XFX RX 6750 XT Speedster Merc 319
Anakart
Msi B550M Mortar
İşlemci
R5 5600
Sistemim de son 1 aydır tuhaf tuhaf takılmalar oluyor. Özellikle Discord açıkken Alt Tab yaptığımda kilitlenmeler yaşıyorum sizce sorun ne olabilir ekran kartının garantisi önümüzdeki ay dolacak garantiye yollamalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka bir kabloyla denedin mi? İçin rahat etmezse garanti dolmadan göndermek daha iyi olur.

AMD yazılımındandır diye düşünüp birkaç sürüm değişikliği yaptım komple format atıp şu anda Pro Edition yazılımını kullanıyorum videoda görünen hatayı dün akşam aldım reset atınca düzelmiyor komple kapatıp açınca düzeliyor.

AMD yazılımındandır diye düşünüp birkaç sürüm değişikliği yaptım komple format atıp şu anda Pro Edition yazılımını kullanıyorum videoda görünen hatayı dün akşam aldım reset atınca düzelmiyor komple kapatıp açınca düzeliyor.

Garantiye göndermek daha doğru olur sanırım.

Yine de dediklerimi denesen iyi olur.

Sistemin Windows 10 veya Windows 11'SE bunları dene:
CTRL+Shift+Windows+b tuşlarını dene ben denemiştim olmuştu.

Tuhaf bir kart bende çözemedim testlerde oyunlarda vs. 70 dereceyi bile görmedim olmadık yerlerde fanlar %100 çalışıyor mesela TFT oynarken bazı arenalarda sanki kartın canı çıkıyormuş ses geliyor.
Biraz sıkıntılı bir durum en iyisi servise yollamak olacak. Yazılım konusunda amdnin ndividia tarafından öğrenmesi gereken şeyler var düzeltseler zaten rakipsiz olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı