Oyunlardan artık eskisi gibi zevk alamıyorum

tekken12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15 yaşındayım yaklaşık 2 ay önce her gün oyun oynardım eğlenirdim. Ama sınavlar yüzünden yaklaşık 1 1.5 ay bilgisayara ara verdim ama şimdi hiçbir oyundan zevk alamıyorum. Bilgisayarı açıyorum öyle saatlerce açık kalıyor hiçbir şey oynamak canım istemiyor. Nedeni nedir? Nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar 15 yaşındayım yaklaşık 2 ay önce her gün oyun oynardım eğlenirdim. Ama sınavlar yüzünden yaklaşık 1 1.5 ay bilgisayara ara verdim ama şimdi hiçbir oyundan zevk alamıyorum. Bilgisayarı açıyorum öyle saatlerce açık kalıyor hiçbir şey oynamak canım istemiyor. Nedeni nedir? Nasıl düzeltebilirim?

Sürekli aynı oyunları oynadığın için vs zevk almiyor olabilirsin.

Oyunların hikayesini unutmuşsundur bende Witcher'a tekrardan başlayacağım onun yüzünden.

Bu oyun oynamaktan sıkılmak gibi bir başlık doğru değil. Oyunun amacı eğlenmektir, eğleniyorsan oynarsın. Veya dizilere bak. Tüm dizileri izlemekten keyif almazsın seçicisindir. Oyunlar içinde böyle. Her oyun seni mutlu edemez.

Bunu fırsata çevirip kişisel gelişime yönel. Yapacağın en mantıklı ve iyi şey bu yaşlarda geleceğine yatırım yapmak olur. Kendini geliştir; dil öğren, yazılım veya tasarım öğren.

Ben uzun zamandır, CS ve LoL oyuncusuydum. Bunlardan sıkıldıktan sonra acaba oyunlardan eskisi kadar zevk almıyorum muyu sorgulamaya başladım. Ama bulduğum çözüm yeni oyun türleri keşfetmekti.

Birçok hikayeli oyun oynadım. Platform oyunu oynadım. Korku oyunu denedim. FIFA oynadım. Artık bir tarzım oluştu. Artık oyunlara baktığımda bunu severim bunu sevmem gibi bir ayrım yapabiliyorum.

Geri
Yukarı