Oyunların ikinci ekranda açılması nasıl sağlanır?

NM GRAFIK

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese, çift monitör kullanıyorum. Eski monitörümü birincil ekran yaptım, görev çubuğu vesaire sadece onda gözüksün diye fakat oyunları açtığımda eski monitörümde açılıyor, yeni monitöre taşıyamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

İki yol var birinci o ekranı birincil ekran yapmanız lazım. İkinci yöntem ise oyunu açıp pencereli modda iken sürükleyin yan monitöre atın ve tam ekran yapın.

Genellikle oyun ayarlarında(eğer çok eski bir oyun değilse) monitör 1-2 vs ayar olur.
Valorantta vesaire var da cs ve lol de yok hocam
İki yol var birinci o ekranı birincil ekran yapmanız lazım. İkinci yöntem ise oyunu açıp pencereli modda iken sürükleyin yan monitöre atın ve tam ekran yapın.
pencere modunda iken diğer ekrana taşıyorum tam ekran yap diyince eski ekrana tam ekran olarak geri dönüyor .

Neden yeni monitörünüzü ana ekran yapmıyorsunuz?
Görev çubuğu sadece 1 monitörde olsun istiyorum mesela oyundayken program açınca alt taba vesaire atıyor, mesela google , discord gibi programları eski monitörümde açma şansım var mı başlangıç olarak oyunum alt taba falan düşmeden.

@m47 @TeomanTurkey veya uygulamayı hangi monitörden açarsam o monitörde açılsın tarzı bir ayar var mı peki

Son düzenleme:

Geri
Yukarı