Oyunumu Steam'de yayınlasam nasıl tanıtabilirim?

STREA

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar oyunumu nihayet bitirdim Steam'de yayınlayacağım erken erişim olarak ama 100 dolar vereceğim ama tutmaz ise sıkıntı olacak nasıl oyunumu tanıtabilirim? Nasıl bir yol izlerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

-Oyunun bir tanıtım reklamını yapabilirsin
-Oyunu kulaktan kulağa , akrabalar , arkadaşların ve çevrende konuşarak yayabilirsin.
-Yasal mı bilmiyorum ancak oyun hakkında bir hesap açıp reklam , bilgilendirme gibi şeyler paylaşabilirsin
-Belki yayın yapan kişilere ücret karşılığı (yada ücretsiz) bir şekilde oyunun oynatabilirsin.
-Kısacası oyunun reklamı ve tanıtılması lazım.

-Oyunun bir tanıtım reklamını yapabilirsin.
-Oyunu kulaktan kulağa, akrabalar, arkadaşların ve çevrende konuşarak yayabilirsin.
-Yasal mı bilmiyorum ancak oyun hakkında bir hesap açıp reklam, bilgilendirme gibi şeyler paylaşabilirsin.
-Belki yayın yapan kişilere ücret karşılığı (ya da ücretsiz) bir şekilde oyunun oynatabilirsin.
-Kısacası oyunun reklamı ve tanıtılması lazım.

Teşekkürler tavsiyelerin için olmadı burayada oyun çıkış yaptıktan sonra 5 10 kod ücretsiz dağıtırım Technopat'ta izin verirse tabii 🤣

Yayıncılara mail atmayı deneyebilirsin. Rraene ye mail atarsan çoğu zaman görüyor.

İnşallah tutar diyelim o zaman yapacağım oyun MMO RPG tarzı olacak boss fight vs.

Teşekkürler tavsiyelerin için olmadı burayada oyun çıkış yaptıktan sonra 5 10 kod ücretsiz dağıtırım Technopat'ta izin verirse tabii 🤣

İnşallah tutar diyelim o zaman yapacağım oyun MMO RPG tarzı olacak boss fight vs.
Kral umarım tavsiyelerimi dikkate almışsındır. Oyun tutarsa bizi de unutma. Çıkardığın zaman bize de adını söyle de oynuyalım destek oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı