Çözüldü PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rxhysz

Femtopat
Daha fazla  
Yeni anakart aldım ve kurdum sorunsuz şekilde driverlarımıda doğru kurduğumdan eminim herhangi bir hata yaşamadım 3 gün oldu alalı yeni ana kartımı ve ilk defa bugün oyun indirirken mavi ekran yaşadım 3 gündür saatlerce oyun oynayıp müzik dinlerken bir sorun yaşamamıştım minidump dosyamı bırakıyorum eğer bakabilirseniz çok sevinirim.

Anakart: Gigabyte H610M h v2.
GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060.

minidump

Son düzenleme:
Çözüm
indirmemi istediğiniz program;

Intel® Driver & Support Assistant​

O zaman bir daha baştan deneyeyim Windows 10 kuracağım Windows 11'i bir türlü sevemedim hala.
Fakat sizden ricam sadece Gigabyte'tan indirdiğiniz sürücüleri kurun. Var olan sorunun üzerine sorun eklemeyin. O şekilde çözüme ulaşmak zor olur.
Ağ sürücüsünü kaldırıp yeniden kurun.

Eki Görüntüle 2196347

Bu programı çalıştırın. Intel sürücü taraması yapıp gerekeni yapar.

Ya bu program nedense bende hala çalışmıyor ne zaman çalıştırsam ve check yaptırsam hep bu yazı çıkıyor.

1715795447144.png

Son düzenleme:
indirmemi istediğiniz program;

Intel® Driver & Support Assistant​

O zaman bir daha baştan deneyeyim Windows 10 kuracağım Windows 11'i bir türlü sevemedim hala.
Fakat sizden ricam sadece Gigabyte'tan indirdiğiniz sürücüleri kurun. Var olan sorunun üzerine sorun eklemeyin. O şekilde çözüme ulaşmak zor olur.

Çözüm

Anladım ben normalde hep öyle yapardım ama nedense o sürücüler eski olduğu için hep aklıma eski sürücüden kaynaklı mavi ekran yiyorum sanıyordum temiz bir format atıp halledeceğim Intel driverı kullanıp Gigabyte'tan indireceğim diğer sürücüleri.

Hocam dediğiniz gibi baştan temiz bir kurulum yaptım sürücüler aynı Gigabyte sitesinin istediği gibi yani bir sorun yok ama ona rağmen az önce bilgisayarımı açtıktan sonra masaüstündeyken 10 saniye sonra mavi ekran attı page fault yine aynı büyük ihtimal ağ sürücüsünün en son sürümünü ve ses driverini kursam düzelir gibime geldi bir deneyeceğim eğer olmazsa çözülmüş demektir.

Düzeldi hocam dün akşamdan geceye kadar oyun oynadım oyun indirdim müzik te dinledim herhangi bir sorun yok şu anlık teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Anladım ben normalde hep öyle yapardım ama nedense o sürücüler eski olduğu için hep aklıma eski sürücüden kaynaklı mavi ekran yiyorum sanıyordum temiz bir format atıp halledeceğim Intel driverı kullanıp Gigabyte'tan indireceğim diğer sürücüleri.

Hocam dediğiniz gibi baştan temiz bir kurulum yaptım sürücüler aynı Gigabyte sitesinin istediği gibi yani bir sorun yok ama ona rağmen az önce bilgisayarımı açtıktan sonra masaüstündeyken 10 saniye sonra mavi ekran attı page fault yine aynı büyük ihtimal ağ sürücüsünün en son sürümünü ve ses driverini kursam düzelir gibime geldi bir deneyeceğim eğer olmazsa çözülmüş demektir.

Düzeldi hocam dün akşamdan geceye kadar oyun oynadım oyun indirdim müzik te dinledim herhangi bir sorun yok şu anlık teşekkür ederim.
O zaman size iyi oyunlar hocam. :)

Geri
Yukarı