Palm ve fingertip tutuş için fare önerisi

SıradanBiriyim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Yukarıdaki linkteki ürün alınır mı? 2650 TL.
Malzeme kalitesi nasıl, uzun ömürlü mü, bataryası nasıl, beni yarı yolda bırakır mı? Uzun süre kullanan arkadaşlar + ve - yönlerini açıklayıp bilgilendirirse sevinirim.

Ayrıca bu fiyata daha iyisi alınır mı?

Sağ el kullanıyorum.

Şu setteki fareyi kullanıyorum. Bahsettiğin 2 tip tutuşu da kullanıyorum daha çok palm tutuş şekli.

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir hocam ve şarj istasyonu şart mı? Bir de bu modeli tercih etmenizin sebebi sol el mouse kullandığınız için mi?

3000 tl. Sağ el kullanıyorum. Kablo çıkart tak uğraşmak istemiyorum. Bir yerden sonra girişinde problem oluştuğundan şarj istasyonlu cazip geldi. Önerilere açığım tabii.

3000 tl. Sağ el kullanıyorum. Kablo çıkart tak uğraşmak istemiyorum. Bir yerden sonra girişinde problem oluştuğundan şarj istasyonlu cazip geldi. Önerilere açığım tabii.
Şarj istasyonu olmadan Viper 2 Pro alınabilir diyecektim ama fiyatları çok artmış.

Merhaba arkadaşlar.
Razer Viper Ultimate kablosuz oyuncu mouse + şarj istasyonu fiyat 3000 TL alınır mı? Malzeme kalitesi nasıl, uzun ömürlü mü,bataryası nasıl,beni yarı yolda bırakır mı? Uzun süre kullanan arkadaşlar + ve - yönlerini açıklayıp bilgilendirirse sevinirim.

Ayrıca bu fiyata daha iyisi alınır mı?

Sağ el kullanıyorum.
@ikseroo

Şarj istasyonu olmadan Viper 2 Pro alınabilir diyecektim ama fiyatları çok artmış.
Viper V2 Pro öğlen Amazonda 1800 liraya satıldı. 5 dakikada bitti. Şimdi palm için DeathAdder V3 Pro al desem, fingertip için rahat değil. Fingertip için simetrik önersem, palm için rahat değil.

Viper V2 Pro öğlen Amazonda 1800 liraya satıldı. 5 dakikada bitti. Şimdi palm için DeathAdder V3 Pro al desem, fingertip için rahat değil. Fingertip için simetrik önersem, palm için rahat değil.
Anca safe shape kullanması gerekiyor bunun için. Sora gibi mouselara da bakabilir.

Deathadder V3'ün ben de Fingertip için rahat olmadığını hatırlıyorum. Bu arada bayağı indirimler kaçmış ve ben hiçbirini görmemişim. 1800 TL mükemmel bir fiyatmış.

Deathadder V3'ün ben de Fingertip için rahat olmadığını hatırlıyorum. Bu arada bayağı indirimler kaçmış ve ben hiçbirini görmemişim. 1800 TL mükemmel bir fiyatmış.
1.800 lira cidden güzel fiyat. Stokcular durur mu? Tabi ki durmaz, yapıştılar bitirdiler. Güzel indirim var, biraz derinlere girmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı