Palworld sunucu gereksinimleri ve VDS önerisi

Dante Zoldyck

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün bu konuyu açma sebebim sizlere bilgim olmayan bir konu hakkında soru sormak. Birkaç gündür arkadaşımla Palworld oynuyordum ve şimdi daha fazla kişi olduğumuz için VDS almaya düşünüyoruz, yaklaşık 14 kişiyiz. Sizlere birkaç sorum olacak. İlk olarak, ne kadar araştırsam da bulamadığım bir şey var: Palworld'un kendi kullandığı 4 kişilik sunucular kaç GB RAM kullanıyor ve hangi işlemciyi kullanıyor? İkinci olarak, VDS almak için önerdiğiniz siteler var mı? Şimdiden okuyan ve yardımcı olacak herkese teşekkür ediyorum. İyi sosyaller, iyi günler.

Birazcık bütçe meselesi hocam bunlar. Ama şu paketteki sanal sunucu fiyatlarına bak muhtemel 6 yada 8 gb pakettekiler sizin işini rahatlıkla görecektir. Ekstradan güzel hosting, yada odeaweb in paketlerine bak.

Birazcık bütçe meselesi hocam bunlar. Ama şu paketteki sanal sunucu fiyatlarına bak muhtemel 6 yada 8 gb pakettekiler sizin işini rahatlıkla görecektir. Ekstradan güzel hosting, yada odeaweb in paketlerine bak.
VDS'yi hallettim ama benim merak ettiğim ilk sorduğum soruyu nereye bakarsam bakayım, nereye sorarsam sorayım bir cevabını bulamadım.

Geri
Yukarı