Papara 2024'te hala kullanılır mı?

@Ahmet06han hocam konuştum müşteri temsilcisi ile. "18 yaş altı olduğunuz için çok net bir şey diyemiyorum" dedi ama işte belgeleri vs onların ilgilenen birimleriyle mi ne onlara yollayacakmış falan. Sonrasında bildirimlerde şöyle bir şeyle karşılaştım, tam sözleşmeliye geçer mi geçmez mi bilmiyorum. Bu arada kusura bakmayın, çok fazla soru soruyorum. Son zamanlarda biraz sıkıntılarla boğuşuyorum okul, ailevi meseleler falan aklım biraz farklı yerlerde.
Eki Görüntüle 2201007

Hocam ben de 1.5 hafta sürdü gelmesi. Belki İstanbul'a daha çabuk geliyordur bilmiyorum. Şu anki sıkıntı sözleşmeli hesaba geçiş.

Olabilir maraşı kim ne yapsın 😂😂😂

Hocam her şokta var mıdır? Kart siparişi verin dediler, yaptım. Yok gene olmuyor. Daha önceden kimlik doğrulama falan istiyordu, bu sefer iban numarasına tıkladığımda tekrardan kart siparişi vermem lazım. Şoktan veya mesela hepsiburadadan kart siparişi versem olur mu ki? Vallaha bıktırdı ya, zaten son zamanlarda bazı olaylar yaşıyorum, bir de bu çıktı.
Evet her Şok'ta var. Verebilirsiniz yine geçmezse Papara desteğe yazın.

Evet her Şok'ta var. Verebilirsiniz yine geçmezse Papara desteğe yazın.
Hocam okuldayken gelirse ve geri dönerlerse diye de düşünüyorum ve birkaç hafta beklemekte istemiyorum tekrardan. Eğer şoktan aldığım kartla yükseltilebiliyorsa şoktan almayı düşünüyorum.

@xMistwerra @mhmtkcbs hocam kurye ad-soyad, kimlik (hem kart olarak hem de kağıda direkt yazdırdı) ve imza attırdı, neyi eksik yaptırmış olabilir ki? Kuryenin bu 3 dediğini yaptım eksiksiz bir şekilde.
Acaba kimlikte fotoğraf olmaması mı eksik?
Screenshot_20240521_193714_Gmail.jpg

Son düzenleme:
Hocam okuldayken gelirse ve geri dönerlerse diye de düşünüyorum ve birkaç hafta beklemekte istemiyorum tekrardan. Eğer şoktan aldığım kartla yükseltilebiliyorsa şoktan almayı düşünüyorum.

@xMistwerra @mhmtkcbs hocam kurye ad-soyad, kimlik (hem kart olarak hem de kağıda direkt yazdırdı) ve imza attırdı, neyi eksik yaptırmış olabilir ki? Kuryenin bu 3 dediğini yaptım eksiksiz bir şekilde.
Eki Görüntüle 2201289
Olabilir. Papara müşteri hizmetlerini arayın durumu belirtin.

Eki Görüntüle 2201289

Evde kim olursa olsun verirler dert etme benim ablam almıştı kartımı T.C. ve kimlik fotosu isterler sadeve wpden atarsin ailene onlar gösterir.

Eki Görüntüle 2201289

Bilmiyorum 2 sene önce sadece kimlik okuttum karti sipariş vermistim hemen gelmesi uzun sürdü sadeve.

Olabilir. Papara müşteri hizmetlerini arayın durumu belirtin.
Evde kim olursa olsun verirler dert etme benim ablam almıştı kartımı T.C. ve kimlik fotosu isterler sadeve wpden atarsin ailene onlar gösterir.

Bilmiyorum 2 sene önce sadece kimlik okuttum karti sipariş vermistim hemen gelmesi uzun sürdü sadeve.
Sağolun hocam. İyi akşamlar. :)

@xMistwerra @mhmtkcbs hocam kusura bakmayın sizi de rahatsız ediyorum sürekli ama tekrardan kart sipariş verdim. Umarım bu sefer olur sözleşmeli hesap. Değil mi?

Son düzenleme:
Hocam her şokta var mıdır? Kart siparişi verin dediler, yaptım. Yok gene olmuyor. Daha önceden kimlik doğrulama falan istiyordu, bu sefer IBAN numarasına tıkladığımda tekrardan kart siparişi vermem lazım. Şoktan veya mesela Hepsiburada'dan kart siparişi versem olur mu ki? Vallaha bıktırdı ya, zaten son zamanlarda bazı olaylar yaşıyorum, bir de bu çıktı.

Vallahi ben kaybetmiştim ilk sonra şokta gördüm aldım kaydettim uygulamadan 5 TL'ye satılıyor ama iade yapıyor kartı kaydedince.

Sağ olun hocam. İyi akşamlar. :)

@xMistwerra @mhmtkcbs hocam kusura bakmayın sizi de rahatsız ediyorum sürekli ama tekrardan kart sipariş verdim. Umarım bu sefer olur sözleşmeli hesap. Değil mi?

Sözleşmeli hesap için kimlik resmi istiyorlardi sanki benim hesap sözleşmeli ama her yil 100TL yatır sözleşmeli yap diyorlar 😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı