Papara ATM hatası

efeyumak

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bugün bir arkadaşıma para yatıracaktım Papara kart üzerinden. Şifreyi girdim ilk başta şifre girme litimi doldu dedi. Daha ilk girişimdi. Sonradan kartın limit hatası verdi fakat kartın limiti dolmamıştı. Müşteri hizmetlerini aradım şifreyi sıfırlayın dedi fakat şifre 6 haneli 4 haneli olması gerekiyordu. Yine de yeniledim. Kartın son 4 hanesini girdim. Hep öyle girerim kabul eder fakat yine aynı hatayı verdi. Tekrar aradım şifreyle bir şey alın o zaman düzelecek dedi ve bilerek sordum yenilediğim şifremi çünkü 6 haneli yoksa kartın son 4 hanesi mi diye yenilediğiniz şifre dedi gittim ürün aldım şifre yine yanlış dedi. Yenilediğim ve son 4 hanede uygulamadan değiştirmeyi buldum fakat şifre değiştirilmiyor sonra dene diye uyarı aldım üzerinden 5 saat geçti hala aynı hatayı alıyorum başına gelen var mı acaba veya çözümü nedir?

Hocam 6 haneli şifreyle 4 haneli şifre farklı diye biliyorum. Biri Papara'nın biri kartın. Uygulamasından kartın şifresini değiştirdiniz mi?

Hocam 6 haneli şifreyle 4 haneli şifre farklı diye biliyorum. Biri Papara'nın biri kartın. Uygulamasından kartın şifresini değiştirdiniz mi?

Şöyle bir durum var 6 hanelei şifre uygulama içi şifredir normal banka kartı ile kredi kartı hatta tek kullanımlık kart şifreleri 4 hanelidir kartın şifresini değişirken 4 haneli değişebilirsiniz eğer uygulama uzerinden hata alıyorsanız en sağlıklısı müşteri hizmetlerini arayın onlar 2dk değişir sorununuz çözülmüş olur
Diğer türlü uğraşmayın birden fazla denemeden kartı bloke edebilirsiniz iyi günler.

Geri
Yukarı