Papara hesabından 543 TL harcama yapıldı

SadeceEfe

Decapat
Merhaba ben dün gece uyurken 1 44 gibi 543 TL harcama yapılıyor. Discord için kartimdan fakat ben yapmadim. Yetkiyide ben vermedim. Ne yapmam lazim? Bu para bana çok lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben dün gece uyurken 1 44 gibi 543 TL harcama yapılıyor. Discord için kartimdan fakat ben yapmadim. Yetkiyide ben vermedim. Ne yapmam lazim? Bu para bana çok lazım.

Papara uygulamasında sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayarak en aşağıda bulunan destek merkezinden iletişime geçip durumu bildirebilirsiniz. Belki sorunu çözerler.

Hocam bedava nitro dağıtılırken kart bilgileri isteniyor. Bedava nitro bitince de bedava yerine parayla almaya başlıyorsunuz. Belki bedava nitro aldıktan sonra iptal etmeyi unutmuş olabilirsiniz.

Eğer discord kullanmıyorsanız kart bilgilerinizi bir siteye veya uygulamaya girip çaldırtmış olabilirsiniz. Papara'nın desteğine başvurun.

Son düzenleme:
Hocam bedava nitro dağıtılırken kart bilgileri isteniyor. Bedava nitro bitince de bedava yerine parayla almaya başlıyorsunuz. Belki bedava nitro aldıktan sonra iptal etmeyi unutmuş olabilirsiniz.
Hocam 543 TL ile bir paket bulunmuyor ki öyle olsun. 🤔

Papara desteğe ulaşın belki durumu çözerler.

Papara uygulamasında sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayarak en aşağıda bulunan destek merkezinden iletişime geçip durumu bildirebilirsiniz. Belki sorunu çözerler.

Hocam yazdim 8 gün bekleticez dediler umarim parami geri alabilirim.

Hocam bildiğim kadarıyla 3D olması lazım değil mi yani ödeme yapıldığı zaman elemanın telefonuna kod gelip o kodu girmeden nasıl ödeme yapabilmişler.

Bende hiçbir şekilde anlamadım hocam.

Hocam 543 TL ile bir paket bulunmuyor ki öyle olsun. 🤔

Papara desteğe ulaşın belki durumu çözerler.

Hocam Discord ile görüşün dedi şimdi Discord'a yazdım.

Hocam bedava Nitro dağıtılırken kart bilgileri isteniyor. Bedava Nitro bitince de bedava yerine parayla almaya başlıyorsunuz. Belki bedava Nitro aldıktan sonra iptal etmeyi unutmuş olabilirsiniz.

Eğer Discord kullanmıyorsanız kart bilgilerinizi bir siteye veya uygulamaya girip çaldırtmış olabilirsiniz. Papara'nın desteğine başvurun.

Hocam unutmuş olamam anca çaldırmışımdır Papara'yla konuştuğumda Discord da aboneliğim bulunuyormuş fakat benim hiçbir aboneliğim gözükmüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı