Papara IBAN'ı nasıl bulunur?

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle konu Papara sözleşmeli hesap ile ilgili.

Sözleşmeli hesaba geçmek için "Hesabına kendi banka hesabından EFT ya daha havale ile en az 100 TL yatır" diyor. Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.

Ailem Ziraat Bankasını kullanıyor ve ziraat içinse iban gerekiyor. Sorum şu; Anasayfa > Yatır + > Havale / EFT ile yatır > Ziraat Bankası kısmındaki "Papara iban" benim ziraat için olan IBAN'ım mıdır?

Hocam selam bunu ilk kez senden duyuyorum. 2+ yılı aşkın süredir Papara kullanmaktayım. Herhangi para transferi yapmadan bu işlemleri gerçekleştirdim.
Selam hocam, ben böyle bir işlem gerekiyor demedim. Arkadaşın talep ettiği şeye cevap olarak yazdım. :) Bu bahsettiğin konuyu bana değil konu sahibine aktararak yardımcı olmayı deneyebilirsin.

Peki bu 18 yaş altları için geçerli mi? Yani ben Papara hesabımıda ailem sayesinde onaylatıp açtım. Yine onlardan yapsam bir sorun olur mu? (ben kendim Papara dışında, başka kart/banka kullanmıyorum, o yüzden soruyorum)

Hesap senin adına değilse olmaz, sözleşmeli hesap için eğer ailen hesabını onayladı (veli onayı) ise velin kendi Papara hesabına kendi banka hesaplarından dediğin meblağda para gönderirse sende sözleşmeli hesap sahibi olabiliyorsun.

Peki bu 18 Yaş altları için geçerli mi? yani ben papara hesabımıda ailem sayesinde onaylatıp açtım. Yine onlardan yapsam bir sorun olur mu? (ben kendim papara dışında, başka kart/banka kullanmıyorum, o yüzden soruyorum)
Bildiğim kadarıyla kendi adına bir hesap olması gerekiyor, bize telefonunda uygulamaya giriş yapıp ekran görüntüsü iletirsen daha detaylı yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum.

Hocam dün 600 TL yatırdım Teal Kartıma ama herhangi bir şey değişmedi. Bu IBAN olayı çözülmez ise zorunlu yeni kart siparişi vereceğim.

Ana sayfanın ekran görüntüsünü atar mısın?

Geri
Yukarı