Papara kart evde yokken geldi ve kart iptal oldu

Muhammet355806

Centipat
Daha fazla  
Sağ olsun Papara çok iyi bir kargo firmalarıyla anlasıyor. Agt kuryeyken 7 Temmuz 2023 de istedigim kart eylül'e kadar gelmeyince iptal ettirmek zorunda kaldım. Malum okul olduğu için sonra ara tatile girmeden once bir daha istedim kasım ayında fakat gene gelmedi bu sefer jettlogiydi ellemedim. Aralık ayında sömestir tatilinde mesaj geldi kartınız 29 Ocak pazartesi günü gelecek diye fakat gene gelmedi bu sefer gene ellemedim çünkü vazgecmistim gelmeyecek dedim ama bugün telefon sessizde cebimdeydi ve 3 kere kargocu aramış duymadım ve açamadım sonra görünce tekrar aradım. Papara kart icin geldiklerini soylediler bende evde degildim tabii ki de alamadım ve 5-10 dk içinde gelcegimi söyleyince de adam kartı iptal ettiklerini soylediler. Şimdi ne yapacağım peki hala Papara'da gözüküyor tekrar ararsam gelseler gene evde olmucam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olsun Papara çok iyi bir kargo firmalarıyla anlasıyor. Agt kuryeyken 7 Temmuz 2023 de istedigim kart eylül'e kadar gelmeyince iptal ettirmek zorunda kaldım. Malum okul olduğu için sonra ara tatile girmeden once bir daha istedim kasım ayında fakat gene gelmedi bu sefer jettlogiydi ellemedim. Aralık ayında sömestir tatilinde mesaj geldi kartınız 29 Ocak pazartesi günü gelecek diye fakat gene gelmedi bu sefer gene ellemedim çünkü vazgecmistim gelmeyecek dedim ama bugün telefon sessizde cebimdeydi ve 3 kere kargocu aramış duymadım ve açamadım sonra görünce tekrar aradım. Papara kart icin geldiklerini soylediler bende evde degildim tabii ki de alamadım ve 5-10 dk içinde gelcegimi söyleyince de adam kartı iptal ettiklerini soylediler. Şimdi ne yapacağım peki hala Papara'da gözüküyor tekrar ararsam gelseler gene evde olmucam.

Durumu Papara'ya iletirseniz belki kuryeyi teslimat için tekrar adresinize yönlendirebilirler.

Hocam zaten aslında var papara rose card var ama hesap sözleşmeli değil işte onaylı iban yok para atamıyorumda alamıyorumda bide limiti arttırıor parada cekebiliyorum
Hocam site üzerinde uygulama ilede sözleşmeli hesaba geçilebilir yazıyor ben tam hakim değilim çok önce almıştim ama

Sözleşmeli Hesaba geçiş için yapman gerekenler çok basit.

• Yeni TC kimlik kartın ve NFC destekli telefonun varsa, Papara’daki yönlendirmeleri takip edip NFC okutarak Sözleşmeli Hesaba geçebilirsin.
  • 18 yaşından büyüksen, hesabını yeni kimlik ile onayladıysan ya da yeni TC kimlik kartın var fakat NFC destekli telefonun yoksa, Papara’daki ilgili adımları takip edip hesabına en az 100 TL yatırarak Sözleşmeli Hesaba geçebilirsin.
  • Ücretsiz Papara Card isteyerek Sözleşmeli Hesaba geçebilirsin.
  • Eski nüfus cüzdanın varsa, mavi kimlikliysen veya yabancı kullanıcısıysan, Papara Card isteyerek Sözleşmeli Hesaba geçebilirsin.
  • 13-18 yaş aralığındaysan, velinin hesabı Sözleşmeli Hesap ise, sen de Sözleşmeli olabilirsin.
Unutma, Sözleşmeli Hesaba geçmek, aslında temelde kimliğini doğrulamak anlamına geliyor.

Kaynak:Papara'yı tüm özellikleriyle kullanabilmek için Sözleşmeli Hesaba geç! | Papara Blog.

18 yaş altiysaniz bence velinizin telefonunda onun kimlik ve yüz taramasını yaparsanız işiniz olur gibi gözüküyor yukarı yöntemlere bakınca size en makul o

Yeni konular

Geri
Yukarı