Papara kart Hepsiburada'dan gelirse sözleşmeli hesap olur mu?

Muhammet355806

Centipat
Daha fazla  
Papara Black Card'ı kendi uygulamasından söylüyorum hem de 2. defa. Biri AGT'ydi diğeri de Jettlogi denen bir şey ama 2'sinde de aynı halt gelmiyor. Bende Hepsiburada'da gördüm, oradan söyleyip aktif edersem eger sözleşmeli hesap olur mu?

Papara Black Card'ı kendi uygulamasından söylüyorum hem de 2. defa. Biri agt'ydi diğeri de jettlogi denen bir şey ama 2'sinde de aynı halt gelmiyor. Bende Hepsiburada'da gördüm, oradan söyleyip aktif edersem eger sözleşmeli hesap olur mu?

Hayır Black carda başvurup evinize kadar geliyorlar bir foruma kimlik kartini seri nonu yaziyorsun kargo şirketi onu Papara'ya yolluyor Papara'da sözleşmeli yapıyor seni.

Papara Black Card'ı kendi uygulamasından söylüyorum hem de 2. defa. Biri agt'ydi diğeri de jettlogi denen bir şey ama 2'sinde de aynı halt gelmiyor. Bende Hepsiburada'da gördüm, oradan söyleyip aktif edersem eger sözleşmeli hesap olur mu?

Hesabın sözleşmeli ise kartın nereden alındığının onemk yok sözleşmeli hesap kimlik bilgilerinizi girdikten sonra oluyor kartla alakası yok.

Hayır Black carda başvurup evinize kadar geliyorlar bir foruma kimlik kartini seri nonu yaziyorsun kargo şirketi onu Papara'ya yolluyor Papara'da sözleşmeli yapıyor seni.

Bende hiçbir şey sormadi ama hesap sözleşmeli hesap bir yıl önce aldim ama kimliğimi gösterdim adama.

Agt şerefsizlik yapiyor arkadaşın kartı 3 ay gelmedi sonra Hepsiburada'nin kargosuna verildi 1 günde geldi.

Bende hiçbir şey sormadi ama hesap sözleşmeli hesap bir yıl önce aldim ama kimliğimi gösterdim adama.

Tamam işte kimliğindeki bilgileri bir foruma yazıp Papara'ya yolluyor.

Agt şerefsizlik yapiyor arkadaşın kartı 3 ay gelmedi sonra Hepsiburada'nin kargosuna verildi 1 günde geldi.

Bilmiyorum benimki 2 haftada geldi.

Maalesef olmaz.
Şöyle bir bilgi vereyim: 18 yaşınızdan küçükseniz ve veli onaylı iseniz, velinizin sözleşmeli olup, sizin sözleşmeli olmasını onaylaması gerekiyor. Yani 18 yaşından küçükler kartı gelmesini beklemesin.

Ben zorla hemen getittirdim ama arkadaşa 3 ay getirmedi adı firma ben kargoya verildiği an kargocuyu delirterek aldım.

2 saniye göz gezdirdi sadece ezberlemiş olması imkansız ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı