Papara markette bulunur mu?

22 yaşında Papara'yı ne yapacaksınız ki gidin banka kartı alın ve Nays kullanın.

PTT kartım var desem? Bir de yemek söylerim bir şey olur o ayrı mesele.

Papara satılmaz zaten ücretsizdir marketlerde bulunmaz sadece sipariş verilir uygulama üzerinden. Kimlik gerekir.

Yok ben bu forumda baktım biri Carrefour'dan almış demek ki satıyorlar da denk gelmemişsinizdir.

Son düzenleme:
PTT kartım var desem? Bir de yemek söylerim bir şey olur o ayrı mesele.

Yok ben bu forumda baktım biri Carrefour'dan almış demek ki satıyorlar da denk gelmemişsinizdir.
Şok'ta bulmuştum ben. Aldım geçen kullanıyorum. Kullanmak için kimlik doğrulaması gerekiyor ama. Online kartlar genelde Şok'ta oluyor. İninal, tosla, Papara falan.

Konu başlıktaki gibidir, Papara BİM, şok ve A101'lerde bulunur mu? Bir de onaylatmak için kimlik gerekiyor mu yaşım 22 hiç şaşırmadınız.

Market olarak CarrefourSA, Hakmar veya Şok marketlerde bulabilirsin, mağaza olarak Teknosa ve D&R'da mevcut, e-ticaretlerler arasında da Hepsiburada ve Trendyol'da Papara Card'lar satılmaktadır.

Hesap onaylama sırasında NFC destekli bir cihaz ile yeni kimlik kartınızı kullanarak onaylama yaparsanız eğer, onaylama sonrası hesabınız sözleşmeli statüsüne yani tüm özelliklerin kullanılabildiği ve limitlerin yüksek olduğu hesap tipine geçiş yapabilirsiniz.

Market olarak CarrefourSA, Hakmar veya Şok marketlerde bulabilirsin, mağaza olarak Teknosa ve D&R'da mevcut, e-ticaretlerler arasında da Hepsiburada ve Trendyol'da Papara Card'lar satılmaktadır.

Hesap onaylama sırasında NFC destekli bir cihaz ile yeni kimlik kartınızı kullanarak onaylama yaparsanız eğer, onaylama sonrası hesabınız sözleşmeli statüsüne yani tüm özelliklerin kullanılabildiği ve limitlerin yüksek olduğu hesap tipine geçiş yapabilirsiniz.
Telefonumda NFC özelliği yoksa?

Telefonumda NFC özelliği yoksa?

NFC özelliğin yoksa yine kimliğini normal bir şekilde yeni kimlik kartınla doğrula, ardından kendi adına ait bir banka hesabı üzerinden Papara hesabına Havale/EFT veya Fast yöntemi ile minimum 100₺ olacak şekilde bir miktar para gönder, bu işlem sonrası hesabın yine sözleşmeliye geçiş yapar.

Kendi adına ait bir banka hesabında yoksa, kimlik bilgilerini doldurduktan sonra uygulama üzerinden herhangi bir renkteki Papara Card'a başvuru yap, kartın teslimi sırasında kurye aracılığı ile sunulan teslim formu doldurman gerekecek, formu doldurup kartını aktive ettikten sonra hesabın sözleşmeli statüsüne geçiş yapar. Bazı kullanıcılar bu işlemden 24-48 saat sonra sözleşmeliye geçiş yaptığını söylüyor yani ya otomatik geçiş yaparsın ya da bir süre bekledikten sonra geçiş yaparsın. Ben aktivasyon sonrası anında sözleşmeliye geçiş yapmıştım (*ilk kartın ücretsiz).

Geri
Yukarı