Papara ve TransferGO güvenilir midir?

MysticVezonTR

Kilopat
Geçenlerde bir konu açmıştım ancak bana uygun bir öneri gelmediği için ben de kendim araştırdım. Yurtdışında bir kuruma eğitimim için para yollamam gerekiyor ve net bir miktar yollamalıyım yani para kesintisi yaşamamam gerekiyor. Wise ve TransferGO isminde iki adet site buldum ve Papara'dan da gönderebileceğimi öğrendim.

Papara ile kuruma göndersem parayı ne kadar sürede ulaşır, bir sorun yaşar mıyım bilemedim ve Papara'nın kendi dekontu çok ayrıntı içermiyor. Bu yüzden yollasam mı emin değilim çünkü karşı kuruma dekontu da atmam gerekiyor.

Wise'ı güvenli buldum ancak net bir miktar atmam gerekiyor ve Wise da yüksek miktarlardaki paraları kurdaki değişikliğin çok olması sebebiyle atamıyor.

TransferGO'ya üye oldum ve parayı atacaktım aslında ancak internette çok isminin geçmediğini gördüm ve emin olamadım. Birkaç kişi video çekmiş hakkında ancak onun dışında çok da yaygın olarak rastlamadım ve güvenemedim açıkçası. Güvenilir midir, net miktarda param gider mi karşı tarafa acaba?

Üyesi olduğun herhangi bir bankanın uygulamasından veya şubeden atabilirsin. Papara'dan da atılabilir dekontu yazdırınca detay veriyor diye biliyorum.

Üyesi olduğun herhangi bir bankanın uygulamasından veya şubeden atabilirsin. Papara'dan da atılabilir dekontu yazdırınca detay veriyor diye biliyorum.
Bankalar çok uçuk rakamlar istiyor o yüzden yatırmayı düşünmüyorum oralardan. Papara'dan nereden yazdırıyoruz dekontu tam olarak? Uygulama üstünden dekont alınca 5-6 bilgilik dekont çıkıyor çünkü.

Bankalar çok uçuk rakamlar istiyor o yüzden yatırmayı düşünmüyorum oralardan. Papara'dan nereden yazdırıyoruz dekontu tam olarak? Uygulama üstünden dekont alınca 5-6 bilgilik dekont çıkıyor çünkü.
Hocam parayı gönderdikten sonra oradan hareketlerden seçiyorsun o yaptığın işlemin üzerine tıklayınca dekont ve dekonta tıklayınca dekontu yazdır sekmesi çıkıyor.Ben bir defa yurtdışı transfer yaptığımda oradan bayağı bilgi veren dekont vermişti.

Hocam parayı gönderdikten sonra oradan hareketlerden seçiyorsun o yaptığın işlemin üzerine tıklayınca dekont ve dekonta tıklayınca dekontu yazdır sekmesi çıkıyor.Ben bir defa yurtdışı transfer yaptığımda oradan bayağı bilgi veren dekont vermişti.
Ben dekonta bakabilmek için TL üstünden bir deneme yaptım ve dediğiniz gibi "Yazdır" butonuna tıkladığımda aşağıdaki gibi bir dekont elde ediyorum. TL olduğu için mi böyle acaba? Yoksa eskiden yaptığınızda daha ayrıntılı mı veriyordu, yani sistemleri mi değişti? Bir kontrol edebilir misiniz?

Screenshot_1.png

Ben dekonta bakabilmek için TL üstünden bir deneme yaptım ve dediğiniz gibi "Yazdır" butonuna tıkladığımda aşağıdaki gibi bir dekont elde ediyorum. TL olduğu için mi böyle acaba? Yoksa eskiden yaptığınızda daha ayrıntılı mı veriyordu, yani sistemleri mi değişti? Bir kontrol edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 2107728
Arayüzü değişmiş :(

Konuyla ilgilenenler olursa diye güncelliyorum. TransferGO ile işlemimi yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadan 2 saat içerisinde parayı karşıya yollamış oldum. Bir dahaki işlemimde de kullanmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı