Papara'yı ATM kabul etmiyor

SW1RF

Hectopat
Papara Black Card'ımı düne kadar kabul eden ATM'ler şimdi kartımı kabul etmiyor. İki ATM'de de denedim VakıfBank ve Akbank olarak ikisinde de kart geçersiz yazısını aldım. Ne yapmam gerek? Para yatırmam gerekti onu da yapamadım. Mecburen borç aldım sırf bu sorun yüzünden.

Papara hesabından papara kartlarını kontrol et ve bana geri dönüş yap

Papara Black Card'ımı düne kadar kabul eden ATM'ler şimdi kartımı kabul etmiyor. İki ATM'de de denedim VakıfBank ve Akbank olarak ikisinde de kart geçersiz yazısını aldım. Ne yapmam gerek? Para yatırmam gerekti onu da yapamadım. Mecburen borç aldım sırf bu sorun yüzünden.
Hocam papara kartta QR ile işlem varsa onu kullanabilirsiniz onun dışında kart bozuk olabilir.

Hocam bende yaklaşık 3 aydır aynı sorunla karşılaşıyorum sokuyorum geri veriyor bende işlemleri mi diğer kart ı vardı ismini unuttum. Acaba şuan papara visaya geçti sizinki büyük ihtimal mastercard ondan da olabilir.

Papara hesabından papara kartlarını kontrol et ve bana geri dönüş yap
Kartımda bir sorun gözükmüyor hocam.

Hocam bende yaklaşık 3 aydır aynı sorunla karşılaşıyorum sokuyorum geri veriyor bende işlemleri mi diğer kart ı vardı ismini unuttum. Acaba şu an Papara Visa'ya geçti sizinki büyük ihtimal Mastercard ondan da olabilir.

Şu an bende aynısını yaşıyorum hocam yeni kartmı çıkarmam gerekli?

Hocam bende yaklaşık 3 aydır aynı sorunla karşılaşıyorum sokuyorum geri veriyor bende işlemleri mi diğer kart ı vardı ismini unuttum. Acaba şu an Papara Visa'ya geçti sizinki büyük ihtimal Mastercard ondan da olabilir.

Benim kartım da Mastercard çalışıyor ü

Müşteri hizmetlerini aradınız mı?

Şu an bende aynısını yaşıyorum hocam yeni kartmı çıkarmam gerekli?
başak sorunu yok hocam mantıkken bi müşteri temsilcisini arayıp sorun isterseniz.

Hocam yanlış bilgi vermeyin benim ki mastercard bir sorun yaşamıyorum.
Bende neden olmuyor acaba. Yanlış bilgi için özür dilerim.

Geri
Yukarı