GeForce NOW Para iadesi yapar mı?

pusucu_kokarca

Yoctopat
Daha fazla  
Eve geldim açtım PC'yi oynadım bugün son gündü onu biliyordum saat 8 oldu telefonu açtım bir baktım 340 TL kesilmiş. Baktım GeForce NOW, ben akşam saatlerinde üyeliği iptal etmeye planlıyordum ancak böyle bir şey olmadı. Saat 6'da ücret alınmış ben saat 5'ten bu yana oynuyorum iade için mail yazdım. Sizce para iadesi yapılır mı?

İyi de ben oynarken iptal edilmedi oyun da duraklamadı oynamaya devam ettim. Burada para alacağı sırada kesmesi gerekmez mi?

Eve geldim açtım PC'yi oynadım bugün son gündü onu biliyordum saat 8 oldu telefonu açtım bir baktım 340 TL kesilmiş. Baktım GeForce NOW, ben akşam saatlerinde üyeliği iptal etmeye planlıyordum ancak böyle bir şey olmadı. Saat 6'da ücret alınmış ben saat 5'ten bu yana oynuyorum iade için mail yazdım. Sizce para iadesi yapılır mı?

İade etmiyor maalesef. Belki mail e cevap yazarlar ama para kestikten sonra iptal edince sonraki ayda iptal ediyor. Game Pass gibi otomatik ödeme kesiyor ama 3 aylık aldıysan 3 aylık 6 aylık aldıysan da 6 aylık kesiyor...

Halihazırda üyeliğiniz bitmeden üstüne ödeme çekip +1 ay ekleme yapıyor.
Bu yapılan şey ayıp değilde nedir?

İade etmiyor maalesef. Belki mail e cevap yazarlar ama para kestikten sonra iptal edince sonraki ayda iptal ediyor. Game Pass gibi otomatik ödeme kesiyor ama 3 aylık aldıysan 3 aylık 6 aylık aldıysan da 6 aylık kesiyor...
Hayır 1 aylık aldım ama 340 tl nedir? Öğrenciyiz biz bu kadar para kesilmesi bizi derinden etkiliyor çünkü bir gelir kaynağımız yok

Hocam bunun ayıpla veya herhangi bir şeyle ilgisi yok ki. Çoğu aylık ödeme sisteminin böyle işlediğini biliyorum ben. GeForce Now kullanmıyorum ama onda da böyledir sistem.
İyide bizden habersiz kesiliyor? Üstüne ben akşam aldım diye hatırlıyorum daha akşam olmadan kesiyorlar

Desteğe yazın ve cevap bekleyin. Başka yapılabilecek bir şey yok. Herhangi bir ayıpta söz konusu değil. Son günüymüş ve iptal etmediğiniz için ödeme alınmış. Her platformda bu işler böyle.

İyide bizden habersiz kesiliyor? Üstüne ben akşam aldım diye hatırlıyorum daha akşam olmadan kesiyorlar
Hocam sitede son gün olduğu yazıyor. Habersiz değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı