Paramı yutan Akbank ATM'si

Böyle bilmediğiniz konularda atıp tutuyorsunuz ya bayılıyorum bu Technopat üyelerine. Oturdukları yerden her şey hakkında bilgi sahibiler. Yok parayı 1 ayda iade ederlermiş de, yok hiçbir hakkımız yokmuş da bu konuda.

Adamlar kendi çalışmayan ATM'leri yüzünden seni o an mağdur edip bir de parana 1 ay el koyacaklar ve senin hiç hakkın olmayacak olaya gel. Müşteri hizmetlerini ararsın. ATM numarasını, işlem saatini ve tutarı söylersin. ATM'deki parayı yenileyen ekipler gelip bunun tespitini yapar gider herhangi bir şubesinden parayı elden teslim alırsın. Maksimum 3 gün içinde halledilir bu olay.
Ben de size bayılıyorum ya :D Keşke mesajların tamamını okusaydınız :D Herhangi bir hak iddia edemeyeceği hususun parasından fazlasını talep edemeyeceği olduğunu belirttiğimi görürdünüz :D Bahsettiğiniz prosedürleri de daha önce benzer bir süreç yaşamış olduğumdan zaten biliyorum arkadaş zaten benzer bir prosedürü yerine getirdiğinden bahsetme ihtiyacı duymadım. İmla hatama gelince gecenin 1-2 sularında yazdığım bir mesajı imla kurallarıyla donatarak yazamadım kusura bakmayın sayın çok bilmiş üyemiz :D 3 senedir forumdayım. 8k'ya yakın mesajım var. Bunların arasında illa ki içerik / imla olarak hatalı mesajlarım vardır hatasız / kusursuz olduğumu iddia etmedim hiç bir zaman. Lütfen aşırı önyargılarınızı, egonuzu ve bilmişliğinizi bir kenara koyun ve yanlış dahi olsa insanları yargılamayın. Hatasını düzgün bir üslupla belirtip köşenize çekilin.

@feneresevdalı 1-15 is gunu icerisinde iade ediliyor hocam. Bulmaz bir ayi.
Bankalar arası prosedürler 1 ayı bulabiliyor. Banka 1-10 iş günü içinde para sayımını gerçekleştiriyor genelde. Ama farklı bankalara para aktarımı süreci uzatabiliyor.

Biz onların parasını 1 ay geç versek faiziyle alırlar direk.
Benzer süreci kredi kartı borcum olduğu bir dönem yaşadım. Çok haklısınız ama maalesef durum bu...

Yeni konular

Geri
Yukarı