Parçası değişen iPhone alınır mı?

akifdemirer07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 14 Pro cihaz buldum. Serviste değişen parçaları var, sizce bu telefon alınır mı? Çalışmayan aksamı, çiziği falan yok. Alırsam ileride satarken zorluk yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-09-17 - 13.50.45.png
    Ekran Resmi 2023-09-17 - 13.50.45.png
    86,5 KB · Görüntüleme: 130
Ben almam zaten iphoneyi kişiliğini ortaya koyan temel parçalar değişmiş orjinal olduğunu size nasıl ıspatlayabilir ki fakat şöyle bir durum var piyasadan çok ucuza gidiyorsa bakılabilir uzun süreli kullanılacak telefondur ben bile gittim sıfır olsun temiz olsun diye 12 aldım ve kullanıyorum çok takıntınız yoksa vereceğiniz fiyata alt model ama sıfır iphone bakın derim .

Şahsen ben almam. Parçası değişmiş bir telefona eskisi kadar güvenemem. Bir kaç bin fazla verip tertemiz almak çok daha mantıklı. Sonuçta bu cihazın bir parçasının değeri orta segment bir telefonla kapışıyor.

Kendi servisinde işlem görmüş bir cihazdan korkmam, alınır.

En profesyonel bir tamirci değiştirse bile uyarı verir çünkü anakart üzerindeki ID ile değişen donanım üzerinde ID aynı olmayacağı için uyarı verir, cihazın verdiği uyarı yetkili bir müdahale olduğunu ve sorun olmadığını gösteriyor.

Acaba neden değişti? Hiçbir ürün mükemmel değildir ve bozulabilir, yetkili servisi gereken müdahaleyi yapmış.

Garanti süresi ve cihazın kondisyonu gibi etkenleri göz önüne alın ve piyasaki ürünler ile fiyat ortalaması çıkartın, fiyatı mantıklı geliyor ise satın alımı gerçekleştirin 👍

Tamir edilen cihazları sevin, ekolojiye ve genel bütçeye faydası var.

Servisten değiştiyse bir sıkıntı olmaz. Üstüne ekranı yenilenmiş telefonu almak daha mantıklı bence. Daha az kullanılmış olur.

Çarşamba apple'a gidip batarya değişimi sağlayacağım orijinal olması şartım var,kişisel. Faturasını isteyeceğim. Faturası ile birlikte satarım. Onun haricinde güven sağlamak zor gibi hissediyorum. Ama orijinal parça ise korku duyulacağını zannetmiyorum. Kanıtlaması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı