Passolig maça gir deyince yeni kart başvurusu yapıyor

freeiburg

Decapat
Merhaba. Ben bir Passolig kartı oluşturdum. Bu Kart şu an basım aşamasında. Uygulamaya girdiğim zaman maça gir diyorum. Yeni bir kart başvurusu yapıyor. Kart başvurusu yapmayı denediğim zaman da onaylamayı bekleyen bir başvurunuz var diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Acil maça bilet almam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hee yani maça giriş için önce bilet sisteminin açılması gerekiyor oradan bilet alıncamı maça gir diyeyim?

Bileti almadan neden maça gire basıyorsunuz bileti almayı deneyin önce.
Bileti almadan neden maça gire basıyorsunuz bileti almayı deneyin önce.
Çünkü kart başvurum ve sanırım başvuru yaptıktan sonra maça girebiliyorum kart olmadan.Ama girince yeni kart başvurusu yapmalısınız diyor kafama takıldı?

Hangi maça gideceksin ve hangi passolig kart alın onu söylersen daha iyi yardımcı olurum.
Bileti al sonra biletlerim kısmından bilete tıkla oradan maça gire bas öyle daha kolay olur ve o bahsettiğin hatayı vermez.

Hangi maça gideceksin ve hangi Passolig kart alın onu söylersen daha iyi yardımcı olurum.

Fenerbahçe-Trabzon maçı
Fenerbahçe ön ödemeli cüzdan kartına başvurdum ve onaylandı şu an basım aşamasında
Ancak maça gir dediğimde Passolig kartını yok başvuru yapınız diyor. Başvuru yap dediğimde ise bilgilerimi giriyorum ve başvurunuz var diyor.
Ek: Taraftar biletleri yarın saat 11'de satışa çıkacak

Fenerbahçe-Trabzon maçı.
Fenerbahçe ön ödemeli cüzdan kartına başvurdum ve onaylandı şu an basım aşamasında.
Ancak maça gir dediğimde Passolig kartını yok başvuru yapınız diyor. Başvuru yap dediğimde ise bilgilerimi giriyorum ve başvurunuz var diyor.
Ek: Taraftar biletleri yarın saat 11'de satışa çıkacak.

Hesabım kısmındaki Passolig kartlarım'da kartınız gözüküyor mu?

Dosya Ekleri

• 24FD0727-6939-4392-8C23-F2DCE0669247.jpeg
    24FD0727-6939-4392-8C23-F2DCE0669247.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 160
Yeni aldığın için öyle kalıyor muhtemelen bende ilk aldığımda öyleydi. Yarın 11 de bileti aldığında biletlerim yerinde gözükür zaten bilete tıklayıp maça gire basarsın bir sorun olmaz.

Bu sorunun çözümünü bilmiyorum ama bileti aldıktan sonra maça gir kısmına tıklamanız gerekiyor. Bence yeni aldığınız için olabilir bu sorun, biraz sonra tekrar deneyin.

Yeni aldığın için öyle kalıyor muhtemelen bende ilk aldığımda öyleydi. Yarın 11 de bileti aldığında biletlerim yerinde gözükür zaten bilete tıklayıp maça gire basarsın bir sorun olmaz.

Tamamdır ikinizede çok teşekkür ederim. Yarın sistem açıldığında bilet alabilir miyim?

Geri
Yukarı