Patileri Kesilen Köpeğin Ölmesi

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Hiç olmadığımız kadar üzgün, hiç olmadığımız kadar şoktayız.
Dostumuz ameliyata gireli 1 saat olmuştu ve malesef ki minik vücudu ameliyatı kaldıramadı.

34756287_180135779495516_9212924073640722432_n.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:cry:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bebekken kanlı ishal olmuşsa malesef narkoz ağır geliyor ve vücudundan atamıyor. Bebekken kanlı ishal oldu büyüdüğünde kalca çıkığı ameliyatı yapıldı ameliyat sorunsuz geçti daha sonra eve geldik hiçbir sorun yok aradan yanlış hatırlamıyorsam 6-7saat sonra ölmüştü :( o olaydan sonra bu bilgiyi almıştık :kızgın:

Böyle bir şeye sebebiyet vermek için çocukluğunu bayağı boş, psikolojik sorunlarla geçirmiş olsa gerek. Yazık. Böyle kişilere hayvan demek bile hayvanlara hakaret oluyor. Suret olarak insan fakat insanlıktan nasibini alamamış yaratıklar...

Bir kez daha hatırlattı. Bu dünya adaletli ve adil değil.:dikkatli:Köpeğe çok üzüldüm. Düşünsenize ne acılar çekmiştir.

Bir de bunu bir bebeğe yapıyorlar. Köpek de olsa o daha bebek. İnsan bebeğinden hiç bir farkı yok. Aynı acıyı yaşıyorlar. Acaba bu insan bebeğine yapılsaydı o zaman tepkiler ne olurdu. Neden köpeklere bu kadar az değer veriliyor. Oda bir canlı. En kötüsü de bununda unutulucağı. Sonuçta köpek sokak hayvanı diye düşünenler umarım mutlusunuzdur. Daha fazla yazamayacağım gözlerimden yaş geldi.:cry:

Bunu yalnızca psikopatlar yapabilir, psikopatı açacak olursak; duygusuz, acıma-korkma-merhamet kavramı olmayan, hiç oluşmamış kişi.
Bu gerçekten kıyamet alametidir, insanlığın sonunun yaklaştığının habercisidir.

Maksat hayvanı öldürmek değil, maksat hayvanın acı çekişinden haz duymak. Bunlar sadist bunlar sapık. Resmen hayvana eziyet etmişler. Allah ıslah etsin hepinizi. Ben, bu ülkenin yönetimini ele alsam; kesinlikle hayvana yapılan eziyeti, insana yapılan eziyetten daha ağır cezalandırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı